€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Brocade 32G FC SFP+

XBR-000212

Μονάδα πομποδέκτη Brocade 32G FC SFP+ SWL, 1-pack 57-1000333-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός Παραγγελίας Μπροκάρ: XBR-000212Manufacturing Part Number: 57-1000333-01Τύπος συσκευής: 32G FC SFP+Μέγιστος ρυθμός δεδομένων: 32 GbpsΜήκος κύματος: 850 nmΜέγιστη Απόστα..

140.18€

XBR-000213

Μονάδα πομποδέκτη Brocade 32G FC SFP+ SWL, 8-pack 57-1000333-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός Παραγγελίας Μπροκάρ: XBR-000213Manufacturing Part Number: 57-1000333-01Τύπος συσκευής: 32G FC SFP+Μέγιστος ρυθμός δεδομένων: 32 GbpsΜήκος κύματος: 850 nmΜέγιστη Απόστα..

1,121.40€

XBR-000238

Brocade 32G FC SFP+ LWL - Μονάδα πομποδέκτη 10km, 1-pack 57-1000332-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός Παραγγελίας Μπροκάρ: XBR-000238Manufacturing Part Number: 57-1000332-01Τύπος συσκευής: 32G FC SFP+Μέγιστος ρυθμός δεδομένων: 32 GbpsΜήκος κύματος: 1310 nmΜέγιστ..

841.05€

XBR-000239

Brocade 32G FC SFP+ LWL - Μονάδα πομποδέκτη 10km, 8-pack 57-1000332-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός Παραγγελίας Μπροκάρ: XBR-000239Manufacturing Part Number: 57-1000332-01Τύπος συσκευής: 32G FC SFP+Μέγιστος ρυθμός δεδομένων: 32 GbpsΜήκος κύματος: 1310 nmΜέγιστ..

6,541.50€ 6,728.40€

XBR-000278

Brocade XBR-000278 32Gb 25km Long Wave ELWL SFP+ πομποδέκτης 57-1000335-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός μοντέλου: 57-1000335-01MPN: XBR-000278Επωνυμία: BrocadeΤόπος καταγωγής: ΜαλαισίαΤύπος: Πομποδέκτες οπτικών ινώνForm Factor: SFP+Ρυθμός δεδομένων (μέγιστος):..

700.88€

XBR-000412

Brocade XBR-000412 32G FC SWL SFP+ Optical Transceiver, 1-pack 57-1000485-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός μοντέλου: 57-1000485-01MPN: XBR-000412Επωνυμία: BrocadeΤόπος καταγωγής: ΜαλαισίαΤύπος: Πομποδέκτες οπτικών ινώνForm Factor: SFP+Μήκος κύματος: 850 nmΑπόστ..

186.90€

XBR-000413

Brocade XBR-000413 32G FC SWL SFP+ Optical Transceiver, 8-pack 57-1000485-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός μοντέλου: 57-1000485-01MPN: XBR-000413Επωνυμία: BrocadeΤόπος καταγωγής: ΜαλαισίαΤύπος: Πομποδέκτες οπτικών ινώνForm Factor: SFP+Μήκος κύματος: 850 nmΑπόστ..

1,401.75€ 1,495.20€

XBR-000438

Brocade XBR-000438 32G FC LWL 10km SFP+ Optical Transceiver, 1-pack 57-1000486-01Αυτή η μονάδα πομποδέκτη Brocade 57-1000486-01 32GBase-LW υποστηρίζει απόσταση έως και 10km μέσω ίνας απλής λειτουργίας (SMF) χρησιμοποιώντας μήκος κύματος 1310nm μέσω υ..

1,308.30€

XBR-000439

Brocade XBR-000439 32G FC LWL 10km SFP+ Optical Transceiver, 8-pack 57-1000486-01Αυτή η μονάδα πομποδέκτη Brocade 57-1000486-01 32GBase-LW υποστηρίζει απόσταση έως και 10km μέσω ίνας απλής λειτουργίας (SMF) χρησιμοποιώντας μήκος κύματος 1310nm μέσω υ..

13,550.25€

XBR-000478

Μονάδα πομποδέκτη Brocade XBR-000478 32G FC SFP+ ELWL 25km, 1-pack 57-1000494-01Ο Brocade 32G Extended Long Wavelength (ELWL) 25 km SFP+, μέρος της οικογένειας οπτικών πομποδεκτών μικρού συντελεστή σύνδεσης (SFP) της Brocade, είναι βελτιστοποιημένος ..

2,055.90€

XBR-000479

Μονάδα πομποδέκτη Brocade XBR-000479 32G FC SFP+ ELWL 25km, 1-pack 57-1000498-01Brocade 32Gb/s ELWL FC SFP+ Βελτιστοποιημένοι, πιστοποιημένοι οπτικοί πομποδέκτες για επέκταση δικτύων παρόχου υπηρεσιών και κέντρων δεδομένων.Το Brocade 32 Gb/s Long Wav..

3,971.63€