€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Brocade 8G FC SFP+

XBR-000147

Οπτικός πομποδέκτης μικρού μήκους κύματος Brocade 8 Gb – 8 Gbit/sec, συνδεσιμότητα έως 500 m, 1-pack 57-1000012-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός Παραγγελίας Μπροκάρ: XBR-000147Manufacturing Part Number: 57-1000012-01Τύπος συσκευής: 8G FC SFP+Ρυθμός δεδομένων: 8..

46.73€

XBR-000148

Οπτικός πομποδέκτης μικρού μήκους κύματος Brocade 8 Gb – 8 Gbit/sec, συνδεσιμότητα έως 500 m, 8-pack 57-1000012-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός Παραγγελίας Μπροκάρ: XBR-000148Manufacturing Part Number: 57-1000012-01Τύπος συσκευής: 8G FC SFP+Ρυθμός δεδομένων: 8..

373.80€

XBR-000159

Οπτικός πομποδέκτης μικρού μήκους κύματος Brocade 8 Gb – 8 Gbit/sec, συνδεσιμότητα έως 500 m, πακέτο 128 57-1000012-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός παραγγελίας μπροκάρ: XBR-000159Manufacturing Part Number: 57-1000012-01Τύπος συσκευής: 8G FC SFP+Ρυθμός δεδομένω..

5,607.00€ 5,980.80€

XBR-000163

Οπτικός πομποδέκτης μικρού μήκους κύματος Brocade 8 Gb – 8 Gbit/sec, συνδεσιμότητα έως 500 m, 1-pack 57-1000117-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός Παραγγελίας Μπροκάρ: XBR-000163Manufacturing Part Number: 57-1000117-01Τύπος συσκευής: 8G FC SFP+Ρυθμός δεδομένων: 8..

46.73€

XBR-000164

Οπτικός πομποδέκτης μικρού μήκους κύματος Brocade 8 Gb – 8 Gbit/sec, συνδεσιμότητα έως 500 m, 8-pack 57-1000117-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός Παραγγελίας Μπροκάρ: XBR-000164Manufacturing Part Number: 57-1000117-01Τύπος συσκευής: 8G FC SFP+Ρυθμός δεδομένων: 8..

373.80€

XBR-000153

Οπτικός πομποδέκτης μεγάλου μήκους κύματος Brocade 8 Gb – 8 Gbit/sec, συνδεσιμότητα έως 10 Km, 1-pack 57-1000027-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός Παραγγελίας Μπροκάρ: XBR-000153Manufacturing Part Number: 57-1000027-01Τύπος συσκευής: 8G FC SFP+Ρυθμός δεδομένων: ..

93.45€

XBR-000172

Οπτικός πομποδέκτης μεγάλου μήκους κύματος Brocade 8 Gb – 8 Gbit/sec, συνδεσιμότητα έως 10 Km, 8-pack 57-1000027-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός Παραγγελίας Μπροκάρ: XBR-000172Manufacturing Part Number: 57-1000027-01Τύπος συσκευής: 8G FC SFP+Ρυθμός δεδομένων: ..

747.60€

XBR-000174

Brocade 8Gb Εκτεταμένος οπτικός πομποδέκτης μεγάλου μήκους κύματος – 8 Gbit/sec, συνδεσιμότητα έως 25 Km, 1-pack 57-0000080-01ΠροδιαγραφέςΑριθμός Παραγγελίας Μπροκάρ: XBR-000174Manufacturing Part Number: 57-0000080-01Τύπος συσκευής: 8G FC SFP+Ρυθμός ..

186.90€

XBR-000160

Η μονάδα πομποδέκτη Brocade XBR-000160 8G FC SFP+ SWL είναι ένας πομποδέκτης διπλής όψης SFP για οπτικές επικοινωνίες, με ονομαστική αξιολόγηση για αποστάσεις έως 150 μέτρα και μέγιστο εύρος ζώνης 8,5 Gbps. Ο πομποδέκτης XBR-000160 λειτουργεί σε μήκο..

93.45€

57-1000027-02

57-1000027-02 - Μονάδα πομποδέκτη Duplex LC SFP+ Genuine Brocade 8G FC LWL 10km 1310nmΧαρακτηριστικάΜονάδα πομποδέκτη SFP+ με δυνατότητα Hot-pluggableΈως και 8,5 Gb/s αμφίδρομες συνδέσεις δεδομένωνΚανάλι ινών Tri-Rate 2G/4G/8G Συμβατό με LWLΠομπός λέ..

33.64€