€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Cisco DS-SFP-FC8G-SW Κανάλι ινών 2-Gbps/4-Gbps/8-Gbps—οπτικά SFP+ μικρού μήκους κύματος

  • Μάρκα: Cisco
  • Αριθμός εξαρτήματος: DS-SFP-FC8G-SW
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

93.45€

Γνήσιο κανάλι ινών Cisco DS-SFP-FC8G-SW 2-Gbps/4-Gbps/8-Gbps—οπτικά SFP+ μικρού μήκους κύματος
Ενότητες Cisco Fiber Channel SFP+ 8 Gbps

Οι μονάδες Cisco Fiber Channel SFP+ 8 Gbps παρέχουν συνδεσιμότητα Fiber Channel για τις θύρες 2/4/8 Gbps στην πλατφόρμα MDS 9000 Family. Τρεις τύποι είναι διαθέσιμοι: το Cisco Fiber Channel Shortwave SFP+ (αριθμός ανταλλακτικού DS-SFP-FC8G-SW), το Cisco Fiber Channel Longwave SFP+ (αριθμός ανταλλακτικού DS-SFP-FC8G-LW) και το Cisco Fiber Channel Extended Reach SFP+ ( αριθμός ανταλλακτικού DS-SFP-FC8G-ER). Κάθε ένα προσφέρει συνδεσιμότητα καναλιού οπτικών ινών 2/4/8-Gbps autosensing.

Προδιαγραφές
  • Αριθμός ανταλλακτικού: DS-SFP-FC8G-SW
  • Περιγραφή: Κανάλι ινών Cisco 2-Gbps/4-Gbps/8-Gbps—οπτικά SFP+ μικρού μήκους κύματος
  • Υποδοχή: Διπλός σύνδεσμος LC
  • Τύπος καλωδίου: MMF
  • Μήκος κύματος: 850 nm
  • Απόσταση καλωδίου @ OM2: 
    • 984 πόδια (300 μέτρα) @ 2,125 GBd
    • 492 πόδια (150 μέτρα) @ 4.250 GBd
    • 164 πόδια (50 μέτρα) @ 8.500 GBd
  • Μέση ισχύς μετάδοσης (dBm)
    • Μέγιστο: -1,3
    • Ελάχιστο: -10 (2 Gbps), -9 (4 Gbps), -8,2 (8 Gbps)
  • Μέση ισχύς λήψης (dBm)
    • Μέγιστο: 0
    • Ελάχιστο: -
  • Προϋπολογισμός απώλειας ινών (dBm) @ OM2:
    • 2,62 (2 Gbps)
    • 2,06 (4 Gbps)
    • 1,68 (8 Gbps)
  • Διαστάσεις (Υ x Π x Β): 8,5 x 13,75 x 55,2 mm
  • Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: 0°C ~ 40°C
  • Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -40°C ~ 85°C

 

Αυτό το DS-SFP-FC8G-SW είναι 100% γνήσιο προϊόν Cisco. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Cisco. Και το Cisco DS-SFP-FC8G-SW Κανάλι ινών 2-Gbps/4-Gbps/8-Gbps—οπτικά SFP+ μικρού μήκους κύματος είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question