€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Finisar QSFP-DD

FTCD8613E1PCM

Οι μονάδες πομποδέκτη FTCD8613E1PCM QSFP-DD SR8 έχουν σχεδιαστεί για χρήση σε συνδέσεις Gigabit Ethernet έως και 70 μέτρα σε OM3 MMF ή 100 μέτρα σε OM4 MMF. Είναι συμβατά με το QSFP-DD MSA και τμήματα του IEEE P802.3bs. Οι ψηφιακές διαγνωστικές λειτο..

560.70€