€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Μονάδα Cisco QSFP-40G-CSR-S 40GBASE-CSR QSFP για Duplex MMF

  • Μάρκα: Cisco
  • Αριθμός εξαρτήματος: QSFP-40G-CSR-S
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

654.15€

Γνήσια μονάδα Cisco QSFP-40G-CSR-S 40GBASE-CSR QSFP για Duplex MMF
Το χαρτοφυλάκιο Cisco 40GBASE QSFP (Quad Small Form-Factor Pluggable) προσφέρει στους πελάτες μια μεγάλη ποικιλία επιλογών σύνδεσης Ethernet 40 Gigabit υψηλής πυκνότητας και χαμηλής κατανάλωσης για κέντρα δεδομένων, δίκτυα υπολογιστών υψηλής απόδοσης, εταιρικά επίπεδα πυρήνα και διανομής και πάροχο υπηρεσιών εφαρμογές.

Χαρακτηριστικά και πλεονεκτήματα των μονάδων Cisco QSFP
  • Συσκευή εισόδου/εξόδου με δυνατότητα εναλλαγής που συνδέεται σε θύρα Cisco QSFP Ethernet 40 Gigabit
  • Διαλειτουργικό με άλλες διεπαφές 40GBASE συμβατές με IEEE όπου ισχύει
  • Πιστοποιημένο και δοκιμασμένο σε θύρες Cisco QSFP 40G για ανώτερη απόδοση, ποιότητα και αξιοπιστία
  • Ηλεκτρική διεπαφή υψηλής ταχύτητας συμβατή με το πρότυπο IEEE 802.3ba
  • Συντελεστής φόρμας QSFP, διεπαφή επικοινωνίας I2C 2 καλωδίων και άλλη ηλεκτρική διεπαφή χαμηλής ταχύτητας συμβατή με το SFF 8436 και τη Συμφωνία πολλαπλών πηγών QSFP (MSA)

Cisco QSFP-40G-CSR-S (S-Class)

Ο QSFP-40G-CSR-S είναι ένας συνδεόμενος οπτικός πομποδέκτης με διασύνδεση υποδοχής LC διπλής όψης που χρησιμοποιείται για συνδεσιμότητα με χρήση ινών MultiMode (MMF). Οι μονάδες Cisco 40GBASE-CSR υποστηρίζουν μήκη συνδέσμων 300 και 400 μέτρων, αντίστοιχα, σε βελτιστοποιημένες με λέιζερ ίνες πολλαπλών λειτουργιών OM3 και OM4/OM5. Οι πελάτες επωφελούνται από την επαναχρησιμοποίηση της υπάρχουσας υποδομής διπλής όψης MMF των 10 gigabit καθώς μεταφέρονται σε Ethernet 40 Gigabit, ενώ διατηρούν τις ίδιες υποστηριζόμενες αποστάσεις σύνδεσης με το 10G Ethernet. Κάθε QSFP-40G-CSR-S λειτουργεί σε τέσσερα διαφορετικά μήκη κύματος. Καθένα από τα τέσσερα μήκη κύματος λειτουργεί στα 10G σε υπάρχουσες ίνες πολλαπλών λειτουργιών διπλής όψης χρησιμοποιώντας τυπικούς συνδέσμους LC. Ο πομποδέκτης Cisco QSFP-40G-CSR-S δεν υποστηρίζει FCoE.

Προδιαγραφές
  • Αριθμός προϊόντος: QSFP-40G-CSR-S
  • Περιγραφή: Μονάδα Cisco 40GBASE-CSR QSFP για Duplex MMF
  • Τύπος προϊόντος: 40GBASE-SR, duplex MMF
  • Τύπος συνδετήρα: LC
  • Μήκος κύματος: 850 nm
  • Τύπος καλωδίου: MMF
  • Απόσταση καλωδίου:
    • 300μ @ OM3
    • 400m @ OM4/OM5
  • Κατανάλωση ισχύος: 3,5W
  • Χρώμα καρτέλας τραβήγματος: Πορτοκαλί
  • Ισχύς μετάδοσης (dBm)
    • Μέγιστο: +3, ανά λωρίδα
    • Ελάχιστο: -7, ανά λωρίδα
  • Λήψη ισχύος (dBm)
    • Μέγιστο: +3, ανά λωρίδα
    • Ελάχιστο: -9, ανά λωρίδα
  • Μήκος κύματος εκπομπής και λήψης (nm): Τέσσερις λωρίδες: 850, 880, 910, 940
  • Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: Εμπορική περιοχή θερμοκρασιών: 0 έως 70°C (32 έως 158°F)
  • Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -40 έως 85°C (-40 έως 185°F)

Υποστήριξη πλατφόρμας

    Το Cisco QSFP-40G-CSR-S υποστηρίζεται σε ένα ευρύ φάσμα εξοπλισμού της Cisco.

    • Cisco Nexus 9396PX
    • Cisco Nexus 5000 N5K-C56128P
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372TX
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3064X
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3132Q-X
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3064T
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9272Q
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C31128PQ-10GE
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9464TX
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372PX
    • Cisco 3850WS-C3850-48XS-E
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3064PQ-10GE
    • CISCO Nexus 93180LC-EX
    • Cisco Nexus 7000 N77-F324FQ-25
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9432PQ
    • Cisco NCS-5501
    • Cisco Nexus 7000 N7K-M206FQ-23L
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372TX-E
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M6PQ-E
    • Cisco Nexus 6000 N6K-C6001-64T
    • Cisco Nexus 5000 N5K-C5672UP
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3232C
    • Cisco A9K-MPA-2X40GE
    • Cisco Nexus 6000 N6004-96Q
    • CISCO Nexus 9336C-FX2
    • Cisco Nexus 2000 N2K- 2332TQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M6PQ-E
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9736PQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372PX-E
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372PX
    • Cisco Nexus 9300-EX Series 93180YC-EX
    • Cisco Nexus 3000 N3K-3172PQ
    • Cisco 3850 WS-C3850-48XS-S
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C93120TX
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9332PQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9564PX (uplinks)
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C92160YC-X
    • Cisco Nexus 2000 N2K-C2248PQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M12PQ
    • Cisco Nexus 6000 N6K-C6004-M12Q
    • Cisco Nexus 3000 N3K-3172TQ
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3164Q
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M6PQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9636PQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9336PQ
    • Cisco Catalyst C9500-24Y4C
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3064-32T
    • Cisco Nexus 7000 N7K-F312FQ-25
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3264Q
    • Cisco Nexus 6000 N6004-B-24Q
    • Cisco C6800-SUP6T-XL
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9464PX
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9564TX (uplinks)
    • Cisco Nexus 2000 N2K-2348TQ
    • Cisco C6800-SUP6T
    • Cisco C3850-NM-2-40G
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C93120TX
    • Cisco Nexus 6000 N6K-C6001-64P
    • Cisco Nexus 92304QC
    • Cisco 6800 C6824-X-LE-40G
    • Cisco Nexus 2000 N2K-2348UPQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M6PQ-E
    • Cisco WS-C3850-48XS-FS
    • Cisco Nexus 5000 N55-M4Q
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372PX-E
    • Cisco Nexus 5000 N5K-C5672UP
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9332PQ
    • Cisco ASR 9000 A9K-MPA-1X40GE
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M6PQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372TX-E
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372TX-E
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9432C-S
    • Cisco 6500 C6800-SUP6T
    • Cisco 6800 C6840-X-LE-40G
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M12PQ
    • Cisco Nexus 3000 N3K-3132Q
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9536PQ

     

    Αυτό το QSFP-40G-CSR-S είναι 100% γνήσιο προϊόν Cisco. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Cisco. Και το Μονάδα Cisco QSFP-40G-CSR-S 40GBASE-CSR QSFP για Duplex MMF είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

    Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

    Γράψτε μια κριτική
    Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
        Κακό           Καλό

    There is no faqs for this product.

    Ask a question
    Please login or register to ask question