€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Πομποδέκτες HPE

J4858C

Πομποδέκτης HPE J4858C X121 1G SFP LC SXΑυτός ο πομποδέκτης J4858C HPE ProCurve SFP υποστηρίζει μήκη σύνδεσης έως και 550 m μέσω ίνας πολλαπλών λειτουργιών (MMF) χρησιμοποιώντας μήκος κύματος 850 nm μέσω υποδοχής LC. Διαθέτοντας χαμηλή κατανάλωση ενέ..

32.71€

J4859C

Πομποδέκτης HPE J4859C X121 1G SFP LC LXΑυτός ο πομποδέκτης HPE ProCurve J4859C SFP υποστηρίζει μήκη ζεύξης έως και 10km μέσω ίνας διπλής όψης SMF LC ή έως και 550m μήκη ζεύξης πάνω από ίνα διπλής όψης MMF LC. Διαθέτοντας χαμηλή κατανάλωση ενέργειας,..

32.71€

J4859D

Aruba J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF XCVRΠομποδέκτης 1G SFP LC LX 10km SMF για χρήση σε επιλεγμένα προϊόντα της Αρούμπα.SKU # J4859DΠροδιαγραφέςΔιαφοροποιητής: 1G SFP πομποδέκτης, LC LX 10km SMF, για χρήση με επιλεγμένους διακόπτες ArubaΕγγύηση: Για τη..

112.14€

J4860C

Πομποδέκτης HPE J4860C X121 1G SFP LC LHΑυτός ο πομποδέκτης HPE ProCurve J4860C SFP υποστηρίζει μήκη ζεύξης έως και 80km μέσω ινών LC duplex SMF. Διαθέτοντας χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, ο εναλλάξιμος πομποδέκτης 1G SFP είναι ιδανικός για συνδέσεις ε..

168.21€

J4860D

Aruba J4860D 1G SFP LC LH 70km SMF XCVRAruba 1G SFP LC LH 70km SMF πομποδέκτηςSKU # J4860DΠροδιαγραφέςΔιαφοροποιητής: 1G SFP πομποδέκτης, LC LH 70km SMF, για χρήση με επιλεγμένους διακόπτες ArubaΕγγύηση: Για την κάλυψη της εγγύησης του προϊόντος σας,..

186.90€

J9054C

Πομποδέκτης HPE J9054C X111 100M SFP LC FXΑυτός ο πομποδέκτης HPE H3C J9054C SFP υποστηρίζει μήκη σύνδεσης έως και 2km μέσω ίνας πολλαπλών λειτουργιών (MMF) χρησιμοποιώντας μήκος κύματος 1310nm μέσω υποδοχής LC. Διαθέτοντας χαμηλή κατανάλωση ενέργεια..

32.71€

J9054D

Aruba J9054D 100M SFP LC FX 2km MMF XCVRAruba 100M SFP LC FX 2km MMF πομποδέκτηςSKU # J9054DΠροδιαγραφέςΔιαφοροποιητής: πομποδέκτης 100M SFP, LC FX 2km MMF, για χρήση με επιλεγμένους διακόπτες ArubaΕγγύηση: Περιορισμένη ισόβια εγγύηση, με προηγμένη α..

79.43€

J9142B

HPE J9142B X122 1G SFP LC BX-D πομποδέκτηςΟ πομποδέκτης HPE J9142B SFP παρέχει έως και 10km 1000Base-BX απόδοσης μέσω ίνας απλής λειτουργίας (SMF) χρησιμοποιώντας μήκη κύματος 1490nm-TX/1310nm-RX μέσω υποδοχών LC simplex. Αυτή η αμφίδρομη μονάδα πρέπ..

79.43€

J9143B

HPE J9143B X122 1G SFP LC BX-U πομποδέκτηςΟ πομποδέκτης HPE J9143B SFP παρέχει έως και 10km 1000Base-BX απόδοσης μέσω ίνας απλής λειτουργίας (SMF) χρησιμοποιώντας μήκη κύματος 1310nm-TX/1490nm-RX μέσω υποδοχών LC simplex. Αυτή η αμφίδρομη μονάδα πρέπ..

79.43€

J8177C

Πομποδέκτης HPE J8177C X121 1G SFP RJ45 TΑυτός ο πομποδέκτης HPE ProCurve J8177C SFP υποστηρίζει μήκη σύνδεσης έως και 100 m μέσω χάλκινης σύνδεσης μέσω υποδοχής RJ-45. Διαθέτοντας χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, ο εναλλάξιμος πομποδέκτης 1G SFP είναι ι..

70.09€

J8177D

Aruba J8177D 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVRAruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e πομποδέκτηςSKU # J8177DΠροδιαγραφέςΔιαφοροποιητής: 1G SFP πομποδέκτης, RJ45 T 100m Cat5e, για χρήση με επιλεγμένους διακόπτες ArubaΕγγύηση: Περιορισμένη ισόβια εγγύηση, με προηγ..

182.23€

J9150D

Aruba J9150D 10G SFP⁠+ LC SR 300m MMF XCVRAruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF πομποδέκτηςΠομποδέκτης 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF για χρήση σε επιλεγμένα προϊόντα της Αρούμπα.SKU # J9150DΠροδιαγραφέςΔιαφοροποιητής: 10G SFP+ πομποδέκτης, LC SR 300m OM3 M..

144.85€

JL748A

Aruba JL748A 10G SFP⁠+ LC SR 300m MMF TAA XCVRAruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF TAA πομποδέκτηςSKU # JL748AΠροδιαγραφέςΚεντρικό wl (nm): 850Λειτουργία ινών: MMFΔιάμετρος ίνας (μm): 50/125, 62,5/125Εύρος ζώνης (MHz*km) & Απόσταση μετάδοσης4700 (OM4), ..

238.30€

J9152A

HPE J9152A X132 10G SFP⁠+ LC LRM πομποδέκτηςΑυτός ο πομποδέκτης HPE ProCurve J9152A SFP+ υποστηρίζει έως και 220 μέτρα μέσω ίνας πολλαπλών λειτουργιών OM3 (MMF). Αυτός ο πομποδέκτης είναι συμβατός με τα SFF-8431, SFF-8432 και IEEE 802.3aq 10GBASE-LRM..

168.21€

J9152D

Aruba J9152D 10G SFP⁠+ LC LRM 220m MMF XCVRAruba 10G SFP+ LC LRM 220m OM2 MMF πομποδέκτηςSKU # J9152DΠροδιαγραφέςΔιαφοροποιητής: 10G SFP+ πομποδέκτης, LC LRM 220m OM2 MMF, για χρήση με επιλεγμένους διακόπτες ArubaΕγγύηση: Για την κάλυψη της εγγύησης ..

168.21€

J9151A

HPE J9151A X132 10G SFP⁠+ LC LR πομποδέκτηςΑυτός ο πομποδέκτης HPE ProCurve J9151A SFP+ υποστηρίζει μήκη ζεύξης έως και 10km μέσω ινών LC duplex SMF. Αυτός ο πομποδέκτης είναι συμβατός με τα πρότυπα SFF-8431, SFF-8432 και IEEE 802.3ae. Η παρακολούθησ..

116.81€

J9151D

Aruba J9151D 10G SFP⁠+ LC LR 10km SMF XCVRΠροδιαγραφέςΌνομα προϊόντος: Aruba 10G SFP⁠+ LC LR 10km SMF XCVRΚωδικός προϊόντος: J9151DDOM - Ψηφιακή οπτική παρακολούθηση: Ναι4x4 μέρος #: 1990-4657, 1990-4694Κεντρικό μήκος κύματος (nm): 1310Λειτουργία ινώ..

163.54€

J9151E

Aruba J9151E 10G SFP⁠+ LC LR 10km SMF XCVRAruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF πομποδέκτηςAruba SFP+ LR πομποδέκτεςSKU # J9151EΠροδιαγραφέςΔιαφοροποιητής: 10G SFP+ πομποδέκτης, LC LR 10km SMF, για χρήση με επιλεγμένους διακόπτες ArubaΕγγύηση: Για την κάλυψη..

210.26€

JL749A

Αρούμπα JL749A 10G SFP⁠+ LC LR 10km SMF TAA XCVRΠροδιαγραφέςΌνομα προϊόντος: Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TAA πομποδέκτηςΚωδικός προϊόντος: JL749ADOM - Ψηφιακή οπτική παρακολούθηση: Ναι4x4 μέρος #: 1990-4751, 1990-4752Κεντρικό μήκος κύματος (nm): 13..

350.44€

J9153A

HPE J9153A X132 10G SFP⁠+ LC ER πομποδέκτηςΑυτός ο πομποδέκτης HPE J9153A SFP+ υποστηρίζει έως και 40 χιλιόμετρα μέσω OS2 SMF μέσω μιας υποδοχής διπλής όψης LC. Αυτός ο πομποδέκτης είναι συμβατός με τα SFF-8431, SFF-8432 και 10GBASE-ER/EW. Η παρακολο..

266.33€

J9153D

Aruba J9153D 10G SFP⁠+ LC ER 40km SMF XCVRAruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF πομποδέκτηςSKU # J9153DΠροδιαγραφέςΕγγύηση: Περιορισμένη ισόβια εγγύηση, με προηγμένη αντικατάσταση την επόμενη εργάσιμη ημέρα.Βάρος: 0,090 λίβρεςΒάρος: 0,04 kgΕλάχιστες διαστάσε..

359.78€

JL563A

Αρούμπα JL563A 10GBASE-T SFP+ RJ45 30m Cat6A XCVRΑυτή η μονάδα Aruba JL563A 10GBASE-T SFP+ έχει σχεδιαστεί για χρήση με εξοπλισμό δικτύων HPE Aruba 10G που υποστηρίζει θύρες SFP+ 10GBase-T, όπως διακόπτες 10 Gigabit Ethernet (10 GbE), δρομολογητές, κ..

499.96€

JL563B

Aruba JL563B 10GBASE-T SFP+ RJ45 30m Cat6A πομποδέκτηςAruba 10GBASE-T SFP+ RJ45 30m Cat6A πομποδέκτηςSKU # JL563BΠροδιαγραφέςΤύπος σύνδεσης: RJ-45Μέγιστη απόσταση: 30 mΔιαφοροποιητής: 10G BASE-T SFP+ RJ45 30m πομποδέκτης Cat6A για χρήση σε επιλεγμένα..

499.96€

J9281D

Aruba J9281D 10G SFP⁠+ σε SFP⁠+ 1m Καλώδιο DACAruba 10G SFP+ σε SFP+ 1m Καλώδιο Άμεσης Προσάρτησης ΧάλκινουSKU # J9281DΠροδιαγραφέςΒάρος: 0,2 λίβρεςΒάρος: 95,3 γρΕλάχιστες διαστάσεις ( Υ x Π x Β): 12 x 12 x 0,5 ίντσεςΕλάχιστες διαστάσεις ( Υ x Π x Β)..

93.45€