€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Intel Optics

E100GQSFP28SRX

Το Intel Ethernet QSFP28 Optic E100GQSFP28SRX είναι μια εξαιρετική επιλογή για εμβέλεια έως και 100 μέτρων σε συστήματα πολυτροπικών ινών για εξοπλισμό επικοινωνιών υψηλής ταχύτητας. Ιδανικός για επικοινωνία δεδομένων πολλών λωρίδων μικρής εμβέλειας ..

373.80€

E40GQSFPSR

Η Intel Ethernet QSFP+ Optics προσφέρει στους πελάτες έναν αποτελεσματικό τρόπο να μετακινηθούν στα 40 GbE για απαιτήσεις εφαρμογών υψηλού εύρους ζώνης, όπως διανομή περιεχομένου, εικονικοποίηση υψηλής τεχνολογίας χρησιμοποιώντας πολλαπλές CPU, συσκε..

56.07€

E40GQSFPLR

Η Intel Ethernet QSFP+ Optics προσφέρει στους πελάτες έναν αποτελεσματικό τρόπο μετάβασης στα 40 GbE για απαιτήσεις εφαρμογών υψηλού εύρους ζώνης, όπως διανομή περιεχομένου, εικονικοποίηση υψηλής τεχνολογίας χρησιμοποιώντας πολλαπλές CPU, συσκευές δι..

336.42€

E25GSFP28SR

Τα οπτικά Intel Ethernet SFP28 είναι μια εξαιρετική επιλογή για εξοπλισμό επικοινωνιών υψηλής ταχύτητας όπου η εξαιρετική απόδοση και αξιοπιστία είναι απαραίτητες. Αυτές οι μονάδες οπτικών μονάδων θερμής πρίζας καταναλώνουν χαμηλή ισχύ και προσφέροντ..

112.14€

E25GSFP28SRX

Τα οπτικά Intel Ethernet SFP28 είναι μια εξαιρετική επιλογή για εξοπλισμό επικοινωνιών υψηλής ταχύτητας όπου η εξαιρετική απόδοση και αξιοπιστία είναι απαραίτητες. Αυτές οι μονάδες οπτικών μονάδων θερμής πρίζας καταναλώνουν χαμηλή ισχύ και προσφέροντ..

228.95€

E10GSFPSR

Για πελάτες που αναζητούν συνδέσεις Ethernet άνω των 15 μέτρων, το Intel Ethernet SFP+ Optics μπορεί να επεκτείνει την εμβέλεια σε 300 μέτρα ή περισσότερο. Αυτές οι οπτικές μονάδες υποστηρίζουν αποστάσεις μικρής και μεγάλης εμβέλειας με προσαρμογείς ..

56.07€

E10GSFPLR

Για πελάτες που αναζητούν συνδέσεις Ethernet άνω των 15 μέτρων, το Intel Ethernet SFP+ Optics μπορεί να επεκτείνει την εμβέλεια σε 300 μέτρα ή περισσότερο. Αυτές οι οπτικές μονάδες υποστηρίζουν αποστάσεις μικρής και μεγάλης εμβέλειας με προσαρμογείς ..

56.07€

FTLX8574D3BCV-IT

Οι πομποδέκτες Intel FTLX8574D3BCV-IT 1G/10G Dual-Rate SFP+ έχουν σχεδιαστεί για χρήση σε συνδέσεις Ethernet 1 Gigabit και 10 Gigabit μέσω οπτικής ίνας πολλαπλών λειτουργιών. Είναι συμβατά με τα SFF-8431, IEEE 802.3-2012 10GBASE-SR/SW και 1000BASE-SX..

37.38€

FTLX1471D3BCV-IT

Οι πομποδέκτες Intel FTLX1471D3BCV-IT 1G/10G Dual-Rate SFP+ έχουν σχεδιαστεί για χρήση σε ζεύξεις Ethernet 1 Gigabit και 10 Gigabit έως και 10 km μέσω ίνας μονής λειτουργίας. Είναι συμβατά με SFF-8431, IEEE 802.3-2005 10GBASE-LR/LWand 1000BASE-LX. Οι..

51.40€

10G-SFP-SM-10KM

Ο πομποδέκτης Intel 10G-SFP-SM-10KM SFP+ υποστηρίζει έως και 10km μέσω OS2 SMF μέσω μιας υποδοχής διπλής όψης LC. Αυτός ο πομποδέκτης είναι συμβατός με τα SFF-8431, SFF-8432 και IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW και 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L. Η παρακολ..

56.07€

FTLX8571D3BCV-IT

Μονάδα οπτικού πομποδέκτη πολλαπλών λειτουργιών SFP+ Intel FTLX8571D3BCV-IT 1G/10G Dual Rate 850nmΑυτός ο οπτικός πομποδέκτης Intel FTLX8571D3BCV-IT 1G/10G Dual-Rate SFP+ έχει σχεδιαστεί για χρήση σε συνδέσεις Ethernet 1-Gigabit και 10-Gigabit μέσω ί..

56.07€

LTF8505-BC-IN

Μονάδα πομποδέκτη Intel LTF8505-BC-IN 25 GB SFP+ Ethernet Optics SFP28Ο πομποδέκτης Intel LTF8505-BC-IN SFP28 προορίζεται για υπηρεσία εμβέλειας 100 μέτρων από εξοπλισμό επικοινωνίας υψηλής ταχύτητας πολλαπλών λειτουργιών 25,78 Gb/s 850 nm όπου το χα..

163.54€

FTLX8571D3BCV-I3

Οπτικός πομποδέκτης Intel FTLX8571D3BCV-I3 10GBASE-SR 850nm SFP+ΠροδιαγραφέςForm Factor: SFP+Μήκος κύματος TX: 850 nmΑπόσταση: 300μΤύπος καλωδίου: MMFΚατηγορία Rate: 10GBaseΤύπος διεπαφής: SRDDM: ΝαιΤύπος υποδοχής: Dual-LCΘερμοκρασία: ΕμπορικήΠροϋπολ..

37.38€

FTLX1471D3BCV-I3

Οπτικός πομποδέκτης Intel FTLX1471D3BCV-I3 Dual Rate 10GBase-LR 1310nm SFP+ΧαρακτηριστικάHot-pluggable SFP+ footprint Υποστηρίζει ρυθμούς επιλογής ρυθμού 1,25 Gb/s ή 9,95 έως 10,3 Gb/s Διαρροή ισχύος < 1W Συμβατό με RoHS-6 (χωρίς μό..

56.07€

AFBR-703SDZ-IN2

Intel AFBR-703SDZ-IN2 SFP πομποδέκτης 2-Rate 1G/10G SFP+ SRΧαρακτηριστικάΡυθμός λειτουργικών δεδομένων έως 10,3 GbpsΜονό 3. Τροφοδοτικό 3V και Λογική Διεπαφή TTLHot PluggableΠομπός VCSEL 850nmΦθάνω: OM1 (62,5/125 micron) 33μOM2 (50/125micron 400..

28.04€

FTLX8571D3BCVIT1

Μονάδα οπτικού πομποδέκτη Intel FTLX8571D3BCVIT1 10G SFP+ SRΧαρακτηριστικάHot-pluggable SFP+ footprintΥποστηρίζει ρυθμούς επιλογής ρυθμού 1,25 Gb/s ή 9,95 έως 10,3 Gb/sΔιαρροή ισχύος < 1 WΣυμβατό με RoHS-6 (χωρίς μόλυβδο)Εμπορική περιοχή θερμοκρασ..

23.36€

FTLX8571D3BCVI31

Οπτικός πομποδέκτης Intel FTLX8571D3BCVI31 10GBASE-SR 850nm SFP+ΠροδιαγραφέςΑνταλλακτικό: FTLX8571D3BCVI31Κατασκευαστής: INTELΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπος μέσου: Multi-Mode Fiber (MMF)Μήκος κύματος TX: 850 nm.Μήκος κύματος RX: 850 nm.Ελάχιστος οπτικό..

42.05€