€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Mellanox

MC3208411-T

Πομποδέκτης 1GbE SFP 1000BASE-TΟι μονάδες χαλκού SFP NVIDIA MC3208411-T 1000BASE-T παρέχουν αξιόπιστη μεταφορά για αθροιστικούς ρυθμούς δεδομένων έως και 1,25 GbE. Αυτές οι μονάδες είναι συμβατές με τα πρότυπα Gigabit Ethernet και 1000BASE-T.Η πρόσβα..

107.47€

MFM1T02A-SR

Οπτικός πομποδέκτης 10 GbE SFP+ MMFΟ Mellanox MFM1T02A-SR είναι ένας συνδεόμενος οπτικός πομποδέκτης SFP+, σχεδιασμένος για χρήση σε συστήματα Ethernet 10GbE. Ο πομποδέκτης λειτουργεί μέσω ίνας πολλαπλών λειτουργιών (MMF), χρησιμοποιώντας ονομαστικό ..

42.05€

MFM1T02A-LR

Οπτικός πομποδέκτης 10GbE SFP+ 10GBASE-LRΗ μονάδα Mellanox 10,3125Gb/s SFP+ περιέχει έναν πομποδέκτη οπτικών ινών, που λειτουργεί με ταχύτητες δεδομένων έως και 10,3125Gb/s.Οι αυστηρές δοκιμές παραγωγής διασφαλίζουν την καλύτερη εμπειρία εγκατάστασης..

98.12€

MMA2P00-AS

Οπτικός πομποδέκτης 25 GbE SR SFP28 MMFΟ Mellanox MMA2P00-AS είναι ένας συνδεόμενος οπτικός πομποδέκτης SFP28 που έχει σχεδιαστεί για χρήση σε Ethernet 25 GbE. Ενσωματώνει τεχνολογία ολοκληρωμένων κυκλωμάτων Mellanox προκειμένου να παρέχει υψηλή απόδ..

130.83€

MC2210411-SR4

Οπτικός πομποδέκτης 40Gb/s QSFP+ MMFΟ Mellanox MC2210411-SR4 είναι ένας οπτικός πομποδέκτης 4 καναλιών, με δυνατότητα σύνδεσης, QSFP+, VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) που έχει σχεδιαστεί για χρήση σε δίκτυα 40Gb/s που λειτουργούν στα 4..

121.49€

MC2210411-SR4L

Οπτικός πομποδέκτης 40 GbE QSFP+ SR4-LiteΚάθε μία από τις μονάδες 40GbE της Mellanox περιέχει τέσσερις πομποδέκτες οπτικών ινών, καθένας από τους πομποδέκτες λειτουργεί με ταχύτητες δεδομένων έως και 10,3125 Gb/s. Ο πομποδέκτης Mellanox 40GbE SR..

88.78€

MMA1B00-C100D

Οπτικός πομποδέκτης 100 GbE SR4 QSFP28 MMFΟ NVIDIA Mellanox MMA1B00-C100D είναι ένας οπτικός πομποδέκτης QSFP28, με δυνατότητα σύνδεσης 4 καναλιών, σχεδιασμένος για χρήση σε ζεύξεις Ethernet 100 GbE με εμβέλεια έως και 100 m σε ίνα πολλαπλών λειτουργ..

336.42€

MAM1Q00A-QSA

Προσαρμογέας Mellanox DynamiX QSA QSFP+ σε SFP+Mellanox DynamiX QSA™, προσαρμογέας QSFP+ σε SFP+, επιτρέπει την ομαλή, οικονομικά αποδοτική σύνδεση μεταξύ ενός πομποδέκτη/καλωδίου μίας λωρίδας και μιας θύρας τετραπλής λωρίδας. Το QSA παρέχει την επιλ..

84.11€

MAM1Q00A-QSA28

Προσαρμογέας Mellanox DynamiX QSA QSA28 QSFP28 σε SFP28Ο προσαρμογέας Mellanox DynamiX QSATM QSA28, QSFP28 σε SFP28, επιτρέπει μια ομαλή, οικονομικά αποδοτική σύνδεση μεταξύ ενός πομποδέκτη/καλωδίου μίας λωρίδας και μιας θύρας quad lane. Το QSA28 παρ..

182.23€

MC2210511-LR4

Οπτικός πομποδέκτης NVIDIA MC2210511-LR4 40Gb/s FDR10 QSFP LC-LC 1310nm LR4 έως 10kmΟπτικός πομποδέκτης QSFP+ SMF 40 Gb/sΤο NVIDIA MC2210511-LR4 είναι μια μονάδα απλής λειτουργίας με τέσσερα κανάλια πολυπλεξίας με διαίρεση χονδροειδούς μήκους κύματος..

373.80€

MFM1T02A-LR-I

Mellanox MFM1T02A-LR-I 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km Industrial DOM Duplex LC SMF Optical Transceiver ModuleΑυτός ο πομποδέκτης Mellanox MFM1T02A-LR-I SFP+ υποστηρίζει μήκη ζεύξης έως και 10km μέσω ινών LC duplex SMF. Αυτός ο πομποδέκτης είναι συμβατός..

102.80€

MMA1B00-B150D

Οπτικός πομποδέκτης NVIDIA MMA1B00-B150D 40GbE QSFP+ MPO 850nm SR4 έως 150m DDMIΟπτικός πομποδέκτης 40 GbE QSFP+ SR4Το NVIDIA Networking MMA1B00-B150D είναι ένας οπτικός πομποδέκτης 4 καναλιών, με δυνατότητα σύνδεσης, QSFP+, VCSEL (Vertical Cavity Su..

126.16€

MMA1L10-CR

Οπτικός πομποδέκτης NVIDIA MMA1L10-CR 100GbE QSFP28 LC-LC 1310nm LR4 έως 10kmΟπτικός πομποδέκτης 100GbE QSFP28 LR4Το NVIDIA Networking MMA1L10-CR είναι ένας οπτικός πομποδέκτης QSFP28, με δυνατότητα σύνδεσης 4 καναλιών, σχεδιασμένος για χρήση σε ζεύξ..

1,401.75€

MMA1L30-CM

Οπτικός πομποδέκτης NVIDIA MMA1L30-CM 100GbE QSFP28 LC-LC 1310nm CWDM4 έως 2kmΟπτικός πομποδέκτης 100GbE QSFP28 CWDM4Ο πομποδέκτης NVIDIA Networking MMA1L30-CM είναι ένας οπτικός πομποδέκτης μονής λειτουργίας, 4 καναλιών (CWDM4), QSFP28, σχεδιασμένος..

355.11€

MMS1V50-WM

Mellanox MMS1V50-WM 400GBASE-FR4 QSFP-DD PAM4 1310nm 2km DOM Duplex LC SMF Optical Transceiver ModuleΗ μονάδα MMS1V50-WM 400GBASE-FR4 υποστηρίζει μήκη συνδέσεων έως και 2km SMF με υποδοχή LC διπλής όψης. Είναι συμβατό με τα πρότυπα IEEE 802.3bs, 400G..

2,616.60€

MMS1V90-WR

Mellanox MMS1V90-WR 400GBASE-LR4 QSFP-DD PAM4 1310nm 10km DOM Duplex LC SMF Optical Transceiver ModuleΗ μονάδα MMS1V90-WR 400GBASE-LR4 υποστηρίζει μήκη συνδέσεων έως και 10 km σε ένα τυπικό ζεύγος ινών μονής λειτουργίας (SMF) G.652 με υποδοχές διπλής..

3,270.75€

MMS1W50-HM

Mellanox MMS1W50-HM 200G QSFP56 FR4 PAM4 CWDM4 2km LC SMF FEC Optical Transceiver ModuleΟ πομποδέκτης NVIDIA® MMS1W50-HM υποστηρίζει μήκη ζεύξης έως και 2 km μέσω Fiber Single Mode με βύσμα διπλής όψης LC σε παράγοντα μορφής QSFP56, χρησιμοποιώντας ο..

1,495.20€

MFM1T02A-T-I

Βιομηχανική μονάδα οπτικού πομποδέκτη Mellanox MFM1T02A-TI 10GBASE-T SFP+ Copper RJ-45 30mΑυτός ο πομποδέκτης Mellanox MFM1T02A-TI SFP+ παρέχει απόδοση 10GBase-T έως και 30m μέσω χάλκινου καλωδίου cat6a/cat7 μέσω υποδοχής RJ-45. Αυτός ο πομποδέκτης ε..

149.52€

MC3208011-SX

Οπτικός πομποδέκτης NVIDIA MC3208011-SX 1GbE SFP LC-LC SX 850nm έως 500mΟπτικός πομποδέκτης 1GbE SFP SX MC3208011-SXΟι μονάδες ενεργού οπτικού καλωδίου NVIDIA παρέχουν εξαιρετική απόδοση για υφάσματα υψηλού εύρους ζώνης, επεκτείνοντας τα πλεονεκτήματ..

56.07€

MCP2104-X001B

Καλώδια από χαλκό απευθείας σύνδεσης Mellanox 10 GbE SFP+Τα καλώδια απευθείας προσαρτημένου χαλκού (DAC) Mellanox SFP+ παρέχουν στιβαρές συνδέσεις για συστήματα αιχμής 10 GbE. Τα παθητικά καλώδια χαλκού δεν απαιτούν πρόσθετη ισχύ για να διασφαλιστεί ..

16.82€

MC2210411-SR4E

Οπτικός πομποδέκτης NVIDIA MC2210411-SR4E 40Gb/s QSFP MPO 850nm έως 300mΟπτικός πομποδέκτης 40Gb/s QSFP+ MMFΟ NVIDIA MC2210411-SR4E είναι ένας οπτικός πομποδέκτης 4 καναλιών, με δυνατότητα σύνδεσης, QSFP+, VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Lase..

121.49€

MFM1T02A-SR-I

Μονάδα οπτικού πομποδέκτη Mellanox MFM1T02A-SR-I 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m Industrial DOM Duplex LC MMFΑυτός ο πομποδέκτης Mellanox MFM1T02A-SR-I SFP+ υποστηρίζει μήκη ζεύξης έως και 400 μέτρα πάνω από OM4 MMF (300 μέτρα πάνω από OM3 MMF) μέσω μιας ..

46.73€

MFM1T02A-T

Μονάδα οπτικού πομποδέκτη Mellanox MFM1T02A-T 10GBASE-T SFP+ Copper RJ-45 30mΑυτός ο πομποδέκτης Mellanox MFM1T02A-T SFP+ παρέχει απόδοση 10GBase-T έως και 30m μέσω χάλκινου καλωδίου cat6a/cat7 μέσω υποδοχής RJ-45. Αυτός ο πομποδέκτης είναι συμβατός ..

140.18€

MMA1L10-CR-I

Μονάδα οπτικού πομποδέκτη Mellanox MMA1L10-CR-I 100GBASE-LR4 QSFP28 1310nm 10km DOM Duplex LC SMF (Βιομηχανική)Η μονάδα οπτικού πομποδέκτη Mellanox MMA1L10-CR-I QSFP28 έχει σχεδιαστεί για χρήση σε απόδοση Ethernet 100GBASE έως και 10km μέσω ίνας απλή..

1,495.20€