€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Qlogic

PLRXPL-VC-SH4-23-N-QL

Ο πομποδέκτης Qlogic PLRXPL-VC-SH4-23-N-QL με δυνατότητα σύνδεσης (SFP+) μικρής μορφής βελτιώνει την απόδοση για εφαρμογές καναλιών οπτικών ινών 8 Gigabit (8G FC) και είναι ιδανικός για εφαρμογές δικτύου με περιοχή αποθήκευσης υψηλής ταχύτητας. Αυτός..

39.25€

FTLF8529P4BCV-QL

Οι πομποδέκτες Qlogic FTLF8529P4BCV-QL SFP+ έχουν σχεδιαστεί για χρήση σε συνδέσεις καναλιού οπτικών ινών έως και 14,025 Gb/s ταχύτητα δεδομένων μέσω οπτικής ίνας πολλαπλών λειτουργιών. Είναι συμβατά με τα FC-PI-5 Rev. 6.00, SFF-8472 Rev. 11.0 και SF..

85.97€

AFBR-57D9AMZ-QL

Γνήσια μονάδα πομποδέκτη Qlogic AFBR-57D9AMZ-QL Avago 8 GB Fiber Channel FC SFP+ 850nmΠροδιαγραφέςΑριθμός ανταλλακτικού: AFBR-57D9AMZ-QLΤύπος προϊόντος: ΠομποδέκτηςΜάρκα: QlogicΧαρακτηριστικό: 8 GB Shortwave 850nm SFP+ OpticalΜήκος κύματος: 850 nm Ρυ..

32.71€

AFBR-57F5MZ-QL

Γνήσια μονάδα πομποδέκτη Qlogic AFBR-57F5MZ-QL Avago 16Gbps 850nm Fiber Channel SFP+Βασικές ΠροδιαγραφέςΤύπος: ΔικτύωσηΕπωνυμία: QlogicΥπο-τύπος: ΠομποδέκτηςΚατασκευαστής QLogic CorpΌνομα προϊόντος: SFP+ ModuleΑριθμός ανταλλακτικού κατασκευαστή: AFBR..

121.49€

FTLF8528P3BCV-QL

Οι πομποδέκτες Qlogic FTLF8528P3BCV-QL SFP+ έχουν σχεδιαστεί για χρήση σε συνδέσεις καναλιού οπτικών ινών έως και 8,5 Gb/s ταχύτητα δεδομένων μέσω οπτικής ίνας πολλαπλών λειτουργιών. Είναι συμβατά με το FC-PI-4 Rev. 8.00 και SFF-8472 Rev. 11.0 και εί..

74.76€

FTLF8529P3BCV-QL

Γνήσια μονάδα πομποδέκτη Qlogic FTLF8529P3BCV-QL 16GB SW Fiber Channel 850nm SFP+ΧαρακτηριστικάΈως και 14.025 Gb/s αμφίδρομες συνδέσεις δεδομένωνHot-pluggable SFP+ footprintΕνσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίεςΕνσωματωμένο CDR με έλεγχο απε..

79.43€

FTLF8529P4BCV-QM

Αυθεντική μονάδα πομποδέκτη SFP+ σύνδεση LC διπλής όψης 100m 850nm 16Gb/s Multi-mode Qlogic FTLF8529P4BCV-QMΧαρακτηριστικάΈως και 14.025 Gb/s αμφίδρομες συνδέσεις δεδομένωνHot-pluggable SFP+ footprintΕνσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίεςΠομ..

79.43€

FTLF1429P3BCV-QL

Γνήσια μονάδα πομποδέκτη Qlogic FTLF1429P3BCV-QL 16GB FC 1310nm 10km LW SFP+ΧαρακτηριστικάΚανάλι Fiber Tri-Rate 4,25/8,5/14,025 Gb/s μέσω επιλογής ρυθμού10GBASE-LR/LW 10G EthernetΈως και 14.025 Gb/s αμφίδρομες συνδέσεις δεδομένωνHot-pluggable SFP+ fo..

121.49€

FTLF8532P4BCV-QL

Γνήσιος Qlogic FTLF8532P4BCV-QL 32G Fiber Channel 32GFC 850nm 100m μικρού μήκους κύματος SFP+ οπτικός πομποδέκτηςΧαρακτηριστικάΈως και 28,05 Gb/s αμφίδρομες συνδέσεις δεδομένωνHot-pluggable SFP+ footprintΕνσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίε..

149.52€

FTLX8571D3BCL-QL

Γνήσιος οπτικός πομποδέκτης Qlogic FTLX8571D3BCL-QL 10GB 10GBase-SR/SW 850nm SW SFP+Το QLogic FTLX8571D3BCL-QL είναι μια μονάδα πομποδέκτη από την QLogic. Η QLogic προσφέρει μια μεγάλη γκάμα πομποδεκτών για να διευρύνετε τη συνδεσιμότητα του δικτύου ..

37.38€

QLE2770

Γνήσιος προσαρμογέας καναλιών οπτικών ινών Qlogic QLE2770-SR-SP 4.0 x8 Single-port 32GFC SR-Optic SFP+ 32 GbΟι προσαρμογείς της σειράς Marvell QLogic 2770 είναι βελτιωμένα HBA καναλιών οπτικών ινών 32 Gigabit (GFC) που διασφαλίζουν κρίσιμα δεδομένα α..

1,495.20€

QLE2772

Αυθεντικό Qlogic QLE2772-SR-SP PCIe 4.0 x8 Dual-port 32GFC SR-Optic SFP+ Enhanced 32Gb Canal Fiber AdapterΟι προσαρμογείς της σειράς Marvell QLogic 2770 είναι βελτιωμένα HBA καναλιών οπτικών ινών 32 Gigabit (GFC) που διασφαλίζουν κρίσιμα δεδομένα απο..

1,588.65€

QLE2740

Γνήσιος προσαρμογέας καναλιών ινών Qlogic QLE2740-SR-CK 3.0 x8 Single-port 32GFC SR-Optic SFP+ 32GbΟι προσαρμογείς της σειράς Marvell QLogic 2740/2760 είναι οι πρώτοι προσαρμογείς κεντρικού διαύλου 32GFC της βιομηχανίας (HBA) που διατίθενται σε μονή,..

934.50€

QLE2742

Γνήσιος προσαρμογέας καναλιών οπτικών ινών Qlogic QLE2742-SR-CK 3.0 x8 Dual-port 32GFC SR-Optic SFP+ 32GbΟι προσαρμογείς της σειράς Marvell QLogic 2740/2760 είναι οι πρώτοι προσαρμογείς κεντρικού διαύλου 32GFC της βιομηχανίας (HBA) που διατίθενται σε..

1,401.75€

QLE2764

Αυθεντικό Qlogic QLE2764-SR-CK PCIe 3.0 x16 Quad-port 32GFC SR-Optic SFP+ 32Gb Fiber Channel AdapterΟι προσαρμογείς της σειράς Marvell QLogic 2740/2760 είναι οι πρώτοι προσαρμογείς κεντρικού διαύλου 32GFC της βιομηχανίας (HBA) που διατίθενται σε μονή..

1,869.00€

QLE2690

Τα HBA μονής θύρας QLogic QLE2690 και διπλής θύρας QLE2692 Enhanced 16Gb FC (16GFC) HBA διαθέτουν κορυφαία απόδοση στη βιομηχανία FC με εξαιρετικά χαμηλή χρήση CPU και πλήρη εκφόρτωση υλικού.Ενισχυμένο 16GFCΣε σύγκριση με το 16GFC, η λύση Marvell QLo..

607.43€

QLE2692

Τα HBA μονής θύρας QLogic QLE2690 και διπλής θύρας QLE2692 Enhanced 16Gb FC (16GFC) HBA διαθέτουν κορυφαία απόδοση στη βιομηχανία FC με εξαιρετικά χαμηλή χρήση CPU και πλήρη εκφόρτωση υλικού.Ενισχυμένο 16GFCΣε σύγκριση με το 16GFC, η λύση Marvell QLo..

841.05€

QLE2694

Γνήσιος προσαρμογέας καναλιών ινών Qlogic QLE2694-SR-CK 3.0 x8 Quad-port 16GFC SR-Optic SFP+ Full Height 16GbΟι προσαρμογείς Quad-port QLogic QLE2694/QLE2694L από την Cavium™ είναι οι πρώτοι προσαρμογείς Enhanced Gen 5 FC (16GFC) της βιομηχανίας, οι ..

934.50€

QLE2694L

Αυθεντικό Qlogic QLE2694L-CK PCIe 3.0 x8 Quad-port 16GFC SR-Optic SFF+ Προσαρμογέας καναλιών οπτικών ινών χαμηλού προφίλ 16GbΟι προσαρμογείς Quad-port QLogic QLE2694/QLE2694L από την Cavium™ είναι οι πρώτοι προσαρμογείς Enhanced Gen 5 FC (16GFC) της ..

1,121.40€

QLE2670

Αυθεντικό Qlogic QLE2670-CK PCIe 3.0 x8 Προσαρμογέας καναλιών οπτικών ινών 16 Gb μονής θύρας 16GFC SR-Optic Low Profile 16GbΟι προσαρμογείς Marvell QLogic QLE2670 και QLE2672 16Gb Fiber Channel (16GFC) διαθέτουν εξαιρετική απόδοση εγγενούς καναλιού ο..

560.70€

QLE2672

Γνήσιος προσαρμογέας καναλιών οπτικών ινών Qlogic QLE2672-CK 3.0 x8 διπλής θύρας 16GFC SR-Optic Low Profile 16GbΟι προσαρμογείς Marvell QLogic QLE2670 και QLE2672 16Gb Fiber Channel (16GFC) διαθέτουν εξαιρετική απόδοση εγγενούς καναλιού οπτικών ινών ..

616.77€

QLE2660

Γνήσιος προσαρμογέας διαύλου κεντρικού καναλιού ινών Qlogic QLE2660-CK PCI Express μονής θύρας 16 GbΟι προσαρμογείς QLogic 16 Gb FC Single-port και Dual-port Host Bus Adapters (HBA) είναι προσαρμογείς καναλιών οπτικών ινών έκτης γενιάς. Προσφέρουν απ..

467.25€

QLE2662

Γνήσιος προσαρμογέας διαύλου κεντρικού καναλιού οπτικών ινών Qlogic QLE2662-CK PCI Express διπλής θύρας 16 GbΟι προσαρμογείς της σειράς 2600 είναι προσαρμογείς καναλιών ινών QLogic Gen 5. Διαθέτουν κορυφαία απόδοση στον κλάδο εγγενών καναλιών οπτικών..

560.70€

QLE2560

Οι προσαρμογείς της σειράς Marvell QLogic 2500 έχουν σχεδιαστεί για να ικανοποιούν τις επιχειρηματικές απαιτήσεις του εταιρικού κέντρου δεδομένων μέσω της πολύ χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας, διατηρώντας παράλληλα υψηλό επίπεδο απόδοσης. Αυτοί οι προσ..

93.45€