€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Πομποδέκτες Juniper 10G

EX-SFP-10GE-SR

Επισκόπηση & ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: EX-SFP-10GE-SRΌνομα προϊόντος: Small Form Factor Pluggable 10 Gigabit Ethernet (SFP+) SR OpticsΑριθμός Ανταλλακτικού: 740-021308Ταχύτητα: 10 Gigabit EthernetΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπος προϊόντος: Οπτικό..

93.45€

EX-SFP-10GE-LR

Επισκόπηση & ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: EX-SFP-10GE-LRΌνομα προϊόντος: Small Form Factor Pluggable 10 Gigabit Ethernet (SFP+) LR OpticsΑριθμός Ανταλλακτικού: 740-021309Ταχύτητα: 10 Gigabit EthernetΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπος προϊόντος: Οπτικό..

112.14€

EX-SFP-10GE-LRM

Επισκόπηση & ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: EX-SFP-10GE-LRMΌνομα προϊόντος: Small Form Factor Pluggable 10 Gigabit Ethernet (SFP+) LRM OpticsΑριθμός Ανταλλακτικού: 740-021310Ταχύτητα: 10 Gigabit EthernetΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπος προϊόντος: Οπτι..

112.14€

QFX-SFP-10GE-SR

Επισκόπηση & ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: QFX-SFP-10GE-SRΌνομα προϊόντος: SFP+ 10GBase-SR 10 Gigabit Ethernet Optics, 850nm για μετάδοση έως και 300m σε MMFΑριθμός Ανταλλακτικού: 740-021308Ταχύτητα: 10 Gigabit EthernetΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπο..

112.14€

QFX-SFP-10GE-USR

Επισκόπηση & ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: QFX-SFP-10GE-USRΌνομα προϊόντος: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Ultra Short Reach Optics, 850 nm για 10m σε OM1, 20m σε OM2, 100m σε OM3 Multi-Mode FiberΑριθμός Ανταλλακτικού: 740-030658Ταχύτητα: 10 Gigabit E..

93.45€

SFPP-10GE-SR

Επισκόπηση & ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: SFPP-10GE-SRΌνομα προϊόντος: 10 Gigabit Ethernet Short Reach SFP+Αριθμός Ανταλλακτικού: 740-031980Ταχύτητα: 10 Gigabit EthernetΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπος προϊόντος: Οπτικός πομποδέκτηςΥποδοχή: Duplex L..

93.45€

SFPP-10GE-LR

Επισκόπηση & ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: SFPP-10GE-LRΌνομα προϊόντος: 10 Gigabit Ethernet Long Reach SFP+Αριθμός Ανταλλακτικού: 740-031981Ταχύτητα: 10 Gigabit EthernetΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπος προϊόντος: Οπτικός πομποδέκτηςΥποδοχή: Duplex LC..

112.14€

SFPP-10GE-ER

Επισκόπηση & ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: SFPP-10GE-ERΌνομα προϊόντος: 10 Gigabit Ethernet Extended Reach SFP+Αριθμός Ανταλλακτικού: 740-031983Ταχύτητα: 10 Gigabit EthernetΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπος προϊόντος: Οπτικός πομποδέκτηςΥποδοχή: Duple..

299.04€

SFPP-10GE-ZR

Επισκόπηση & ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: SFPP-10GE-ZRΌνομα προϊόντος: SFP+ 10GE Pluggable Transceiver, SMF, 1550nm για μετάδοση 80KMΑριθμός Ανταλλακτικού: 740-041612Ταχύτητα: 10 Gigabit EthernetΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπος προϊόντος: Οπτικός πο..

448.56€

SFPP-10G-DT-ZRC2

ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: SFPP-10G-DT-ZRC2Όνομα προϊόντος: 10G-ZR Eth OTN ρυθμιζόμενο SFP Plus 1,5W 70 βαθμοί CΑριθμός Ανταλλακτικού: 740-053356Ταχύτητα: 10 Gigabit EthernetΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπος προϊόντος: Οπτικός πομποδέκτηςΥποδοχή: Duple..

467.25€

EX-SFP-10GE-DAC-1M

ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: EX-SFP-10GE-DAC-1MΌνομα προϊόντος: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax Copper Cable), 1MΑριθμός Ανταλλακτικού: 740-030076Ταχύτητα: 10 Gigabit EthernetΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπος προϊόντος: DACΣύνδεσμος..

74.76€

EX-SFP-10GE-DAC-3M

ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: EX-SFP-10GE-DAC-3MΌνομα προϊόντος: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax Copper Cable), 3MΑριθμός Ανταλλακτικού: 740-030077Ταχύτητα: 10 Gigabit EthernetΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπος προϊόντος: DACΣύνδεσμος..

84.11€

EX-SFP-10GE-DAC-5M

ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: EX-SFP-10GE-DAC-5MΌνομα προϊόντος: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax Copper Cable), 5MΑριθμός Ανταλλακτικού: 740-031838Ταχύτητα: 10 Gigabit EthernetΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπος προϊόντος: DACΣύνδεσμος..

93.45€

EX-SFP-10GE-DAC-7M

ΠροδιαγραφέςΑριθμός προϊόντος: EX-SFP-10GE-DAC-7MΌνομα προϊόντος: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax Copper Cable), 7MΑριθμός Ανταλλακτικού: 740-030429Ταχύτητα: 10 Gigabit EthernetΤύπος πομποδέκτη: SFP+Τύπος προϊόντος: DACΣύνδεσμος..

112.14€

740-012323

Μονάδα πομποδέκτη Juniper 740-012323 10GE-ER XFP 40km..

135.50€

740-033777

..

112.14€

740-011607

..

186.90€