€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Dell QSFP-40G-SR4 40Gbase-eSR4 40G 400m QSFP+ AFBR-79EEPZ-FT1

  • Μάρκα: Dell
  • Αριθμός εξαρτήματος: 00MV31
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

60.74€

00MV31 - Γνήσιο Dell QSFP-40G-SR4 40Gbase-eSR4 40G 400m QSFP+ AFBR-79EEPZ-FT1
Ο πομποδέκτης Dell 00MV31 QSFP-40G-SR4 AFBR-79EEPZ-FT1 είναι ένας πομποδέκτης τεσσάρων καναλιών, με δυνατότητα σύνδεσης, παράλληλης οπτικής ίνας QSFP+ με ενσωματωμένη καρτέλα push-pull για 40 Gigabit Ethernet (από 40 Gbm έως 30 επεκτεινόμενη εφαρμογή) (400m) με χρήση πολυτροπικής ίνας OM3 (OM4) (MMF) και με πρόσθετη δυνατότητα διαλειτουργικότητας με προϊόντα συμβατά με IEEE 10GBASE-SR. Αυτός ο πομποδέκτης είναι μια μονάδα υψηλής απόδοσης για επικοινωνία δεδομένων σε πολλές λωρίδες μικρής εμβέλειας και σε εφαρμογές διασύνδεσης. Ενσωματώνει τέσσερις λωρίδες δεδομένων σε κάθε κατεύθυνση με κάθε λωρίδα να λειτουργεί στα 10,3125 Gbps, δίνοντας ένα συνολικό εύρος ζώνης 40 Gbps. Αυτός ο πομποδέκτης μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για εφαρμογές Ethernet υψηλής πυκνότητας 10 gigabit. Επιτρέπει οπτική διαλειτουργικότητα έως 300m (400m) με χρήση MMF OM3 (OM4) με οποιονδήποτε πομποδέκτη Ethernet 10 gigabit (10GbE), συμβατό με το IEEE 802. 3ae Προδιαγραφές 10GBASE-SR, παραγόντων μορφής όπως SFP+, XFP και X2. Παρέχει αποτελεσματικό αριθμό θυρών πάνω από 100 μέσα σε 1 rack RU. Η γλωττίδα push-pull fa διευκολύνει την εισαγωγή και εξαγωγή αυτών των πομποδεκτών σε περιβάλλον τόσο υψηλής πυκνότητας. Αυτός ο πομποδέκτης έχει χαρακτηριστεί ως λύση QSFP+ eSR4, όπου το γράμμα "e" αντιπροσωπεύει εκτεταμένη εμβέλεια πέραν των 100m MMF με διαλειτουργικότητα μεταξύ αυτού του πομποδέκτη QSFP+ και οποιωνδήποτε μονάδων συμβατών με IEEE 10GBASE-SR.

Προδιαγραφές
  • Κατασκευαστής: Dell
  • Αριθμός ανταλλακτικού: 00MV31
  • Αριθμός μοντέλου: QSFP-40G-SR4
  • MPN: AFBR-79EEPZ-FT1 
  • Τύπος συσκευής: Οπτικός πομποδέκτης
  • Τύπος φόρμας: QSFP+
  • Μέγιστος ρυθμός δεδομένων: 40 Gbps
  • Μήκος κύματος: 850 nm
  • Μέγιστη απόσταση καλωδίου: 400m @ OM4 MMF
  • Διεπαφή: MTP/MPO
  • Οπτικά εξαρτήματα: VCSEL 850nm
  • Τύπος καλωδίου: MMF
  • Υποστήριξη DOM: Ναι
  • Ισχύς TX: -5,6~3dBm
  • Ευαισθησία δέκτη: <-5,4dBm
  • Εύρος εμπορικής θερμοκρασίας: 0 έως 70°C (32 έως 158°F)

 

Αυτό το 00MV31 είναι 100% γνήσιο προϊόν Dell. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Dell. Και το Dell QSFP-40G-SR4 40Gbase-eSR4 40G 400m QSFP+ AFBR-79EEPZ-FT1 είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question