€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Οπτικός πομποδέκτης Huawei 02312UJN 100GBase-CWDM4, QSFP28, 100G, μονάδα SM, 1310nm, 0,5km, LC

  • Μάρκα: Huawei
  • Αριθμός εξαρτήματος: 02312UJN
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

228.95€

Οπτικός πομποδέκτης Huawei 02312UJN 100GBase-CWDM4, QSFP28, 100G, μονάδα SM, 1310nm, 0,5km, LC

Οπτικός πομποδέκτης Huawei 02312UJN 100GBase-CWDM4, QSFP28, 100G, μονάδα SM, 1310nm, 0,5km, LC

QSFP-100G-CWDM4-Lite

Βασικές πληροφορίες

  • Όνομα μονάδας: QSFP-100G-CWDM4-Lite
  • Αριθμός ανταλλακτικού: 02312UJN
  • Μοντέλο: QSFP-100G-CWDM4-Lite
  • Παράγοντας μορφής: QSFP28
  • Πρότυπο/Τύπος εφαρμογής: 100GBASE-CWDM4
  • Τύπος βύσματος: LC
  • Τύπος οπτικής ίνας: SMF
  • Τύπος της ακραίας όψης του κεραμικού δακτυλίου ινών: PC ή UPC
  • Θερμοκρασία θήκης εργασίας [°C (°F)]: 0°C έως 70°C (32°F έως 158°F)
  • Ρυθμός μετάδοσης [bit/s]: 100 Gbit/s
  • Απόσταση μετάδοσης στόχου [km]: Μονότροπη ίνα (G.652) (με διάμετρο 9 μm): 0,5 km

Οπτικά χαρακτηριστικά πομπού

  • Κεντρικό μήκος κύματος [nm]: 1310 nm
  • Μέγιστη οπτική ισχύς Tx (AVG) [dBm]: 2,5 dBm
  • Ελάχιστη οπτική ισχύς Tx (AVG) [dBm]: -6,5 dBm
  • Ελάχιστος λόγος εξαφάνισης [dB]: 3,5 dB

Οπτικά Χαρακτηριστικά Δέκτη

  • Ευαισθησία Rx (OMA) [dBm]: -9,8 dBm
  • Ισχύς υπερφόρτωσης (AVG) [dBm]: 2,5 dBm

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτό το Huawei 02312UJN, επισκεφτείτε τον ιστότοπο της Huawei:
https://support.huawei.com/enterprise/en/doc/EDOC1100095397/f1bbe6eb/qsfp-100g-cwdm4-lite

 

Αυτό το 02312UJN είναι 100% γνήσιο προϊόν Huawei. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Huawei. Και το Οπτικός πομποδέκτης Huawei 02312UJN 100GBase-CWDM4, QSFP28, 100G, μονάδα SM, 1310nm, 0,5km, LC είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question