€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Dell 407-BBOZ Networking, πομποδέκτης, 40GbE QSFP+ SR4 Optics, MPO, μήκος κύματος 850nm, εμβέλεια 100-150 μέτρων σε OM3/OM4

  • Μάρκα: Dell
  • Αριθμός εξαρτήματος: 407-BBOZ
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

327.08€

Dell 407-BBOZ Networking, πομποδέκτης, 40GbE QSFP+ SR4 Optics, MPO, μήκος κύματος 850nm, εμβέλεια 100-150 μέτρων σε OM3/OM4
Ο πομποδέκτης Dell™ QSFP+ παρέχει συνδεσιμότητα οπτικών ινών για να επεκτείνει την εμβέλεια του δικτύου σας. Αυτός ο πομποδέκτης θερμής σύνδεσης με αποτύπωμα QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) διαθέτει υποδοχή MPO-12. Ο πομποδέκτης δικτύωσης Dell 40 GBase-SR4 QSFP+ παρέχει συνδεσιμότητα 40 GbE έως 100-150 m.

Επιπλέον, παρέχει μια μοναδική βελτιωμένη διεπαφή ψηφιακής διαγνωστικής παρακολούθησης, η οποία επιτρέπει σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση σε παραμέτρους λειτουργίας της συσκευής, όπως θερμοκρασία πομποδέκτη, ρεύμα πόλωσης λέιζερ, μεταδιδόμενη οπτική ισχύς, ληφθείσα οπτική ισχύς και τάση τροφοδοσίας πομποδέκτη.
Ο πομποδέκτης Dell™ SFP+ παρέχει συνδεσιμότητα οπτικών ινών για να επεκτείνει την εμβέλεια του δικτύου σας. Αυτός ο πομποδέκτης θερμής σύνδεσης με αποτύπωμα SFP+ (Quad Form Factor Pluggable) διαθέτει υποδοχή MPO. Ο πομποδέκτης δικτύωσης Dell 40GBase-SR4 SFP+ παρέχει συνδεσιμότητα 40GbE έως και 150 m .

Επιπλέον, παρέχει μια μοναδική βελτιωμένη διεπαφή ψηφιακής διαγνωστικής παρακολούθησης, η οποία επιτρέπει σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση σε παραμέτρους λειτουργίας της συσκευής, όπως θερμοκρασία πομποδέκτη, ρεύμα πόλωσης λέιζερ, μεταδιδόμενη οπτική ισχύς, ληφθείσα οπτική ισχύς και τάση τροφοδοσίας πομποδέκτη.

Προδιαγραφές
  • Κατασκευαστής Μέρος #: VJW01
  • Dell Part #: 407-BBOZ
  • Τύπος συσκευής: Μονάδα πομποδέκτη QSFP+
  • Form Factor: Plug-in module
  • Τεχνολογία συνδεσιμότητας: Ενσύρματη
  • Τύπος καλωδίωσης: 40GBASE-SR
  • Πρωτόκολλο σύνδεσης δεδομένων: 40 Gigabit LAN
  • Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων: 40 Gbps
  • Μήκος οπτικού κύματος: 850 nm
  • Μέγιστη απόσταση μεταφοράς: 492 πόδια

Συμβατότητα
Αυτό το 407-BBOZ είναι συμβατό με τα ακόλουθα συστήματα:
  • OptiPlex GX260 DT
  • PowerEdge R900
  • PowerEdge R200
  • PowerEdge M1000e
  • PowerEdge R300
  • PowerEdge R805
  • PowerEdge R905
  • PowerEdge R610
  • PowerEdge R710
  • PowerEdge T610
  • PowerEdge R410
  • PowerEdge T410
  • PowerVault NX3000
  • PowerEdge T710
  • PowerVault DL2100
  • PowerEdge R510
  • PowerEdge R810
  • PowerEdge R910
  • PowerEdge R815
  • PowerEdge R715
  • PowerVault DL2200
  • PowerEdge R515
  • PowerEdge R415
  • PowerEdge R720
  • PowerEdge R720xd
  • PowerEdge R620
  • PowerEdge T620
  • PowerEdge R820
  • PowerEdge T420
  • PowerEdge R320
  • PowerEdge R520
  • PowerEdge R420
  • PowerVault NX3200
  • PowerVault NX3300
  • PowerVault NX400
  • PowerConnect 8100
  • PowerVault DR4100
  • PowerEdge R220
  • PowerEdge R920
  • PowerEdge R630
  • PowerEdge R730
  • PowerEdge T630
  • PowerEdge R430
  • PowerEdge R530
  • PowerEdge T430
  • PowerEdge C4130
  • PowerEdge FC620
  • PowerEdge FC420
  • PowerEdge FC630
  • Dell Networking S4810-ON
  • Dell Networking S5000
  • Dell Networking N4000 Series
  • Dell Networking N4032
  • Dell Networking N4032F
  • Dell Networking N4064
  • Dell Networking N4064F
  • PowerConnect 8100 Series
  • PowerEdge FC430
  • PowerEdge FC830
  • PowerEdge R930
  • PowerEdge R230
  • PowerEdge R330
  • PowerEdge T330
  • PowerEdge T130
  • PowerEdge R730xd XL
  • PowerEdge C6320
  • PowerEdge R830
  • Dell Networking S4048-ON
  • Dell Networking Z9100
  • Dell Networking S6100
  • Dell Networking S4048T-ON
  • PowerEdge R640
  • PowerEdge R740
  • PowerEdge R940
  • PowerEdge R740XD
  • PowerEdge C6420
  • PowerEdge R440
  • PowerEdge T640
  • PowerEdge T440
  • PowerEdge FC640
  • PowerEdge M640
  • PowerEdge M640 VRTX
  • PowerEdge R540
  • PowerEdge C4140
  • PowerEdge R6415
  • PowerEdge R7415
  • PowerEdge R7425
  • PowerEdge R840
  • PowerEdge R940xa
  • Dell Networking S5232F-ON
  • PowerEdge R240
  • PowerEdge R340
  • PowerEdge R740xd2
  • PowerEdge T340
  • PowerEdge T140
  • Dell Networking S5296F-ON
  • PowerEdge XR2
  • Dell Networking S5248F-ON
  • Dell Networking S5212F-ON
  • Dell Networking S5224F-ON
  • PowerVault NX440
  • Dell Networking N3132PX-ON
  • Dell Networking N2200-ON

 

Αυτό το 407-BBOZ είναι 100% γνήσιο προϊόν Dell. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Dell. Και το Dell 407-BBOZ Networking, πομποδέκτης, 40GbE QSFP+ SR4 Optics, MPO, μήκος κύματος 850nm, εμβέλεια 100-150 μέτρων σε OM3/OM4 είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question