€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

IBM 44W4408 FTLX8571D3BCV-IB 10Gb SR SFP+ πομποδέκτης

  • Μάρκα: IBM
  • Αριθμός εξαρτήματος: 44W4408
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

80.37€

IBM 44W4408 FTLX8571D3BCV-IB 10Gb SR SFP+ πομποδέκτης
Το IBM 44W4408 είναι μια μονάδα πομποδέκτη ινών που έχει σχεδιαστεί, προγραμματιστεί και δοκιμαστεί για να λειτουργεί με διακόπτες και δρομολογητές IBM. Παρέχει αξιόπιστη συνδεσιμότητα 10 GbE μέσω καλωδίου οπτικών ινών, για δίκτυα συμβατά με 10 GBase-SR, με μέγιστη απόσταση έως και 300 m (984 πόδια). 

Τεχνικές προδιαγραφές
  • Μήκος κύματος: 850 nm 
  • Μέγιστη ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων: 10 Gbps 
  • Τύπος: Multi Mode Fiber 
  • Τύπος σύνδεσης: Υποδοχή LC 
  • Μέγιστη απόσταση μεταφοράς: 300 m (984 πόδια)
  • MTBF: 498.745.585 ώρες 
  • Κατανάλωση ρεύματος: < 1,3W 
  • Παρακολούθηση ψηφιακής διάγνωσης (DDM): Ναι 

Αυτή η μονάδα οπτικών ινών SFP+ μπορεί να εναλλάσσεται εν θερμώ, κάνοντας τις αναβαθμίσεις και τις αντικαταστάσεις απρόσκοπτες, ελαχιστοποιώντας τις διακοπές δικτύου.  

 

Αυτό το 44W4408 είναι 100% γνήσιο προϊόν IBM. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας IBM. Και το IBM 44W4408 FTLX8571D3BCV-IB 10Gb SR SFP+ πομποδέκτης είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question