€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

HPE 8GB LONG WAVE B-SERIES 10KM FIBER CHANNEL 1 PACK SFP+ TRANSCEIVER, 504441-001

  • Μάρκα: HPE
  • Αριθμός εξαρτήματος: AJ717A
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

126.16€

HPE 8GB LONG WAVE B-SERIES 10KM FIBER CHANNEL 1 PACK SFP+ TRANSCEIVER, 504441-001

HPE 8GB LONG WAVE B-SERIES 10KM FIBER CHANNEL 1 PACK SFP+ TRANSCEIVER, 504441-001

Προδιαγραφές

  • Form Factor: SFP+
  • Μέγιστος ρυθμός δεδομένων: 8,5 Gbps
  • Μήκος κύματος: 1310 nm
  • Μέγιστη απόσταση καλωδίου: 10 χλμ
  • Υποδοχή: LC duplex
  • Οπτικά εξαρτήματα: DFB 1310nm
  • Μέσα: SMF
  • Υποστήριξη DOM: Ναι
  • Ισχύς TX: -8~0dBm
  • Ευαισθησία δέκτη: <-15dBm
  • Εύρος εμπορικής θερμοκρασίας: 0 έως 70°C (32 έως 158°F)
  • Πρωτόκολλα: Συμβατό με MSA

Συμβατότητα

  • Virtual Connect Flex Fabric 10/24
  • 8/8 (8) Διακόπτης SAN με δυνατότητα Full Fabric Ports
  • SN6000B Διακόπτης καναλιού οπτικών ινών (C8R08A)
  • SN3000B Διακόπτης καναλιού οπτικών ινών
  • Μονάδα Virtual Connect Flex Fabric 10Gb/24-Port
  • 8/8 Base e-port SAN Switch
  • Επιλογή Enterprise Edition BLc 7000

 

Αυτό το AJ717A είναι 100% γνήσιο προϊόν HPE. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας HPE. Και το HPE 8GB LONG WAVE B-SERIES 10KM FIBER CHANNEL 1 PACK SFP+ TRANSCEIVER, 504441-001 είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question