€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Finisar FTLC1154RDPL 100GBASE-LR4 10 km Gen2 QSFP28 Optical Transceive

  • Μάρκα: Finisar
  • Αριθμός εξαρτήματος: FTLC1154RDPL
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

1,355.03€

Γνήσιος Finisar FTLC1154RDPL 100GBASE-LR4 10 km Gen2 QSFP28 Optical Transceive
Οι μονάδες πομποδέκτη FTLC1154RDPL QSFP28 έχουν σχεδιαστεί για χρήση σε ζεύξεις Ethernet 100 Gigabit σε έως και 10 χιλιόμετρα ίνας απλής λειτουργίας. Είναι συμβατά με τα QSFP28 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 και IEEE 802.3bm CAUI-4. Οι λειτουργίες ψηφιακής διάγνωσης είναι διαθέσιμες μέσω της διεπαφής I2C, όπως καθορίζεται από το QSFP28 MSA και τη Σημείωση Εφαρμογής AN-2152 και AN-2153. Ο οπτικός πομποδέκτης είναι συμβατός με RoHS όπως περιγράφεται στη Σημείωση Εφαρμογής AN-2038.

Χαρακτηριστικά
  • Συντελεστής μορφής QSFP28 με δυνατότητα Hot-pluggable
  • Υποστηρίζει συνολικό ρυθμό μετάδοσης bit 103,1 Gb/s
  • Διαρροή ισχύος <3,5W
  • Συμβατό με RoHS
  • Εύρος θερμοκρασιών εμπορικής θήκης από 0°C έως 70°C
  • Προσαρμοστικό CTLE
  • Μονό τροφοδοτικό 3,3V
  • Μέγιστο μήκος ζεύξης 10 χλμ σε ίνα μονής λειτουργίας (SMF)
  • Πομπός LAN-WDM 4x25Gb/s DFB
  • 4x25G ανανεωμένη ηλεκτρική διεπαφή
  • Υποδοχές LC διπλής όψης
  • Διεπαφή διαχείρισης I2C

Εφαρμογές
  • 100GBASE-LR4 100G Ethernet

Προδιαγραφές
  • Απόσταση: 10 χλμ
  • Ρυθμός δεδομένων (μέγιστος): 103,1 Gb/s
  • Πρωτόκολλο: Συμβατό με 100G Ethernet
  • Θερμοκρασία χαμηλής θήκης (°C): 0
  • Θερμοκρασία υψηλής θήκης (°C): 70
  • Διαγνωστικά: Ψηφιακά
  • Πομπός: 4x LWDM DFB Laser
  • Δέκτης: PIN
  • Παροχή τάσης: 3.3
  • Σύνδεσμος: LC
  • Μήκος κύματος: Ζώνη 1310nm

 

Αυτό το FTLC1154RDPL είναι 100% γνήσιο προϊόν Finisar. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Finisar. Και το Finisar FTLC1154RDPL 100GBASE-LR4 10 km Gen2 QSFP28 Optical Transceive είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question