€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Finisar FTLX8574D3BCV 10G/1G Dual Rate (10GBASE-SR and 1000BASE-SX) 400m Multimode Datacom SFP+ Optical Transceiver

  • Μάρκα: Finisar
  • Αριθμός εξαρτήματος: FTLX8574D3BCV
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

140.18€

Γνήσιος Finisar FTLX8574D3BCV 10G/1G Dual Rate (10GBASE-SR and 1000BASE-SX) 400m Multimode Datacom SFP+ Optical Transceiver
Οι οπτικοί πομποδέκτες FTLX8574D3BCV 1G/10G Dual-Rate SFP+ έχουν σχεδιαστεί για χρήση σε συνδέσεις Ethernet 1-Gigabit και 10-Gigabit μέσω ίνας πολλαπλών λειτουργιών. Είναι συμβατά με τα SFF-8431, IEEE 802.3-2012 10GBASE-SR/SW και 1000BASE-SX. Οι λειτουργίες ψηφιακής διάγνωσης είναι διαθέσιμες μέσω μιας σειριακής διεπαφής 2 καλωδίων, όπως ορίζεται στο SFF-8472. Το FTLX8574D3BCV είναι μια «μονάδα περιορισμού», δηλαδή χρησιμοποιεί έναν περιοριστικό δέκτη. Οι σχεδιαστές πλακέτας κεντρικού υπολογιστή που χρησιμοποιούν ένα EDC PHY IC θα πρέπει να ακολουθούν τις προτεινόμενες ρυθμίσεις του κατασκευαστή του IC για διαλειτουργικότητα με μια μονάδα περιορισμού SFP+. Αυτό το προϊόν προορίζεται για εφαρμογές ειδικά σχεδιασμένες για θύρες 10G SFP+ και θύρες 1G/10GSFP+ και όχι για εγγενείς θύρες SFP 1G. Ο οπτικός πομποδέκτης είναι συμβατός με RoHS όπως περιγράφεται στη Σημείωση Εφαρμογής AN-2038.

Χαρακτηριστικά
  • Hot-pluggable SFP+ footprint
  • Υποστηρίζει ρυθμούς επιλογής ρυθμού 1,25 Gb/s ή 9,95 έως 10,3 Gb/s
  • Διαρροή ισχύος < 1W
  • Συμβατό με RoHS
  • Μονό τροφοδοτικό 3,3 V
  • Μέγιστο μήκος ζεύξης 400 μέτρα σε OM4 MMF
  • Μη ψυχόμενο λέιζερ 850nm VCSEL
  • Ηλεκτρική διεπαφή περιορισμού δέκτη
  • Υποδοχή διπλής όψης LC
  • Ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες
  • Εμπορική περιοχή θερμοκρασιών: 0°C έως 70°C

Εφαρμογές
  • 1000BASE-SX 1G Ethernet
  • 10GBASE-SR/SW 10G Ethernet

Προδιαγραφές
  • Απόσταση: 400 μ
  • Ρυθμός δεδομένων (μέγιστος): 10,3 Gb/s
  • Πρωτόκολλο: Οπτικό Gigabit Ethernet Συμβατό 10 Gigabit Ethernet Συμβατό ασύρματο CPRI
  • Θερμοκρασία χαμηλής θήκης (°C): 0
  • Θερμοκρασία υψηλής θήκης (°C): 70
  • Διαγνωστικά: Ψηφιακά
  • Πομπός: VCSEL
  • Δέκτης: PIN
  • Παροχή τάσης: 3.3
  • Σύνδεσμος: LC
  • Μήκος κύματος: 850 nm

 

Αυτό το FTLX8574D3BCV είναι 100% γνήσιο προϊόν Finisar. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Finisar. Και το Finisar FTLX8574D3BCV 10G/1G Dual Rate (10GBASE-SR and 1000BASE-SX) 400m Multimode Datacom SFP+ Optical Transceiver είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question