€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Καλώδιο ενεργής ίνας Mellanox MFA1A00-E020, IB EDR, έως 100Gb/s, QSFP, LSZH, 20m

  • Μάρκα: Mellanox
  • Αριθμός εξαρτήματος: MFA1A00-E020
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

775.64€

Καλώδιο ενεργής ίνας Mellanox MFA1A00-E020, IB EDR, έως 100Gb/s, QSFP, LSZH, 20m

Καλώδιο ενεργής ίνας Mellanox MFA1A00-E020, IB EDR, έως 100Gb/s, QSFP, LSZH, 20m

Τα Mellanox MFA1A00-Exxx είναι ενεργά οπτικά καλώδια που βασίζονται σε QSFP28 VCSEL (Vertical Cavity Surface-Emitting Laser) και έχουν σχεδιαστεί για χρήση σε συστήματα EDR InfiniBand 100Gb/s. Τα 100G EDR AOC είναι η πιο δημοφιλής διασύνδεση που χρησιμοποιείται σε περιβάλλοντα InfiniBand High Performance Computing (HPC) πολύ υψηλής ταχύτητας, καθώς προσφέρουν προβλέψιμο λανθάνοντα χρόνο, πολύ χαμηλή ισχύ (2,2 W) και επιτρέπουν αυξημένη ροή αέρα, στενότερες ακτίνες κάμψης και σημαντικά μεγαλύτερη απόσταση σε σύγκριση με καλώδια DAC. Δεδομένου ότι το AOC είναι εν θερμώ συνδεόμενο, είναι εύκολο να εγκατασταθεί και να αντικατασταθεί.

Το MFA1A00-Exxx διαθέτει μια τυπική θύρα QSFP28 συμβατή με SFF-8665 στην ηλεκτρική πλευρά προς το κεντρικό σύστημα. Περιλαμβάνει τέσσερις πομποδέκτες οπτικών ινών πολλαπλών λειτουργιών (MMF) ανά άκρο, ο καθένας από τους οποίους λειτουργεί με ταχύτητες δεδομένων έως και 26 Gb/s.

Το MFA1A00-Exxx προσφέρει επιλέξιμο επαναχρονισμό ανά λωρίδα τόσο για τους οπτικούς πομπούς όσο και για τους δέκτες του για ρυθμούς 25-26 Gbp/s, αλλά το AOC υποστηρίζει επίσης χαμηλότερους ρυθμούς bit χωρίς επαναχρονισμό. Οι πομποί έχουν προγραμματιζόμενους ισοσταθμιστές εισόδου και λειτουργία φίμωσης εισόδου, ενώ οι δέκτες έχουν προγραμματιζόμενο πλάτος εξόδου και προέμφαση.

Οι μοναδικές, ποιοτικές, ενεργές λύσεις καλωδιακής ίνας της Mellanox παρέχουν συνδεσιμότητα αποδοτικής ισχύος για διασυνδέσεις κέντρων δεδομένων. Επιτρέπουν υψηλότερο εύρος ζώνης θύρας, πυκνότητα και δυνατότητα διαμόρφωσης με χαμηλό κόστος και μειωμένη απαίτηση ενέργειας στα κέντρα δεδομένων. Οι αυστηρές δοκιμές παραγωγής εξασφαλίζουν την καλύτερη εμπειρία εγκατάστασης, απόδοση και ανθεκτικότητα εκτός συσκευασίας.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτό το Mellanox MFA1A00-E020, επισκεφτείτε τον ιστότοπο της Mellanox:
https://network.nvidia.com/pdf/prod_cables/PB_MFA1A00-Exxx_100Gbps_QSFP28_MMF_AOC.pdf

 

Αυτό το MFA1A00-E020 είναι 100% γνήσιο προϊόν Mellanox. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Mellanox. Και το Καλώδιο ενεργής ίνας Mellanox MFA1A00-E020, IB EDR, έως 100Gb/s, QSFP, LSZH, 20m είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question