€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Ενεργό οπτικό καλώδιο Mellanox MFS1S00-H005V, έως 200Gb/s VPI (IB HDR & 200GbE), QSFP56, 5m

  • Μάρκα: Mellanox
  • Αριθμός εξαρτήματος: MFS1S00-H005V
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

1,355.03€

Ενεργό οπτικό καλώδιο Mellanox MFS1S00-H005V, έως 200Gb/s VPI (IB HDR & 200GbE), QSFP56, 5m

Ενεργό οπτικό καλώδιο Mellanox MFS1S00-H005V, έως 200Gb/s VPI (IB HDR & 200GbE), QSFP56, 5m

Το NVIDIA MFS1S00 είναι ένα ενεργό οπτικό καλώδιο (AOC) που βασίζεται σε QSFP56 VCSEL (Vertical Cavity Surface-Emitting Laser) και έχει σχεδιαστεί για χρήση σε συστήματα InfiniBand (IB) HDR (High Data Rate) 200 Gb/s.

Το MFS1S00 AOC προσφέρει υψηλή πυκνότητα θύρας και δυνατότητα διαμόρφωσης και πολύ μεγαλύτερη εμβέλεια από τα παθητικά χάλκινα καλώδια στα κέντρα δεδομένων. Δεδομένου ότι το AOC είναι εν θερμώ συνδεόμενο, είναι εύκολο να εγκατασταθεί και να αντικατασταθεί.

Το MFS1S00 διαθέτει μια τυπική θύρα QSFP56 συμβατή με SFF-8665 στην ηλεκτρική πλευρά προς το κεντρικό σύστημα. Περιλαμβάνει τέσσερις πομποδέκτες οπτικών ινών πολλαπλών λειτουργιών (MMF) ανά άκρο, ο καθένας από τους οποίους λειτουργεί με ταχύτητες δεδομένων έως και 50 Gb/s.

Το MFS1S00 προσφέρει δυνατότητα επιλογής επαναχρονισμού ανά λωρίδα τόσο για τους οπτικούς πομπούς όσο και για τους δέκτες του έως και 50Gb/s.

Οι μοναδικές ποιοτικές λύσεις καλωδίων της NVIDIA παρέχουν συνδεσιμότητα εξοικονόμησης ενέργειας για διασυνδέσεις κέντρων δεδομένων. Επιτρέπει υψηλότερο εύρος ζώνης θύρας, πυκνότητα και δυνατότητα διαμόρφωσης με χαμηλό κόστος και μειωμένη απαίτηση ενέργειας στα κέντρα δεδομένων. Οι αυστηρές δοκιμές παραγωγής διασφαλίζουν την καλύτερη εμπειρία εγκατάστασης εκτός συσκευασίας, απόδοση και ανθεκτικότητα.

Βασικά χαρακτηριστικά

  • Υποστηρίζει IBTA IB HDR
  • Έως 200 Gb/s
  • Διαμόρφωση PAM4 4x 50Gb/s
  • Προγραμματιζόμενο πλάτος εξόδου Rx και προέμφαση
  • Θύρα QSFP56 συμβατή με SFF-8665
  • Μονό τροφοδοτικό 3,3V
  • Κατανάλωση ισχύος 5,0 W (τύπος, κάθε άκρο, με επαναχρονισμό)
  • Μήκος έως 100 μέτρα
  • Ζεστή πρίζα
  • Συμβατό με RoHS
  • Διασύνδεση διαχείρισης I2C συμβατή με SFF-8636

Εφαρμογές

  • Υποστηρίζει συστήματα InfiniBand HDR 200 Gb
  • Υποστηρίζει 200 ​​GbE μεταξύ διακοπτών SN3700 και SN4600

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτό το Mellanox MFS1S00-H005V, επισκεφτείτε τον ιστότοπο της Mellanox:
https://docs.nvidia.com/networking/pages/viewpage.action?pageId=89161308

 

Αυτό το MFS1S00-H005V είναι 100% γνήσιο προϊόν Mellanox. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Mellanox. Και το Ενεργό οπτικό καλώδιο Mellanox MFS1S00-H005V, έως 200Gb/s VPI (IB HDR & 200GbE), QSFP56, 5m είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question