€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Καλώδιο ενεργής ίνας Mellanox MFS1S00-H015E, IB HDR, έως 200Gb/s, QSFP56, LSZH, μαύρο pulltab, 15m

  • Μάρκα: Mellanox
  • Αριθμός εξαρτήματος: MFS1S00-H015E
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

1,425.11€

Καλώδιο ενεργής ίνας Mellanox MFS1S00-H015E, IB HDR, έως 200Gb/s, QSFP56, LSZH, μαύρο pulltab, 15m

Καλώδιο ενεργής ίνας Mellanox MFS1S00-H015E, IB HDR, έως 200Gb/s, QSFP56, LSZH, μαύρο pulltab, 15m

Το Mellanox MFS1S00-HxxxE είναι ένα ενεργό οπτικό καλώδιο (AOC) που βασίζεται σε QSFP56 VCSEL (Vertical Cavity Surface-Emitting Laser) και έχει σχεδιαστεί για χρήση σε συστήματα InfiniBand HDR 200 Gb/s. Το MFS1S00-HxxxE AOC προσφέρει υψηλή πυκνότητα θύρας και δυνατότητα διαμόρφωσης και πολύ μεγαλύτερη απόσταση από τα παθητικά χάλκινα καλώδια στα κέντρα δεδομένων. Δεδομένου ότι το AOC είναι εν θερμώ συνδεόμενο, είναι εύκολο να εγκατασταθεί και να αντικατασταθεί.

Το MFS1S00-HxxxE διαθέτει μια τυπική θύρα QSFP56 συμβατή με SFF-8665 στην ηλεκτρική πλευρά προς το κεντρικό σύστημα. Περιέχει τέσσερις πομποδέκτες οπτικών ινών πολλαπλών τρόπων (MMF) ανά άκρο. το καθένα λειτουργεί με ταχύτητες δεδομένων έως και 50 Gb/s. Το MFS1S00-HxxxE προσφέρει επιλέξιμο επαναχρονισμό ανά λωρίδα τόσο για τους οπτικούς πομπούς όσο και για τους δέκτες του έως και 50 Gbp/s.

Οι αυστηρές δοκιμές παραγωγής διασφαλίζουν την καλύτερη εμπειρία εγκατάστασης εκτός συσκευασίας, απόδοση και ανθεκτικότητα. Οι μοναδικές λύσεις καλωδίων ενεργών ινών της Mellanox παρέχουν αποδοτική συνδεσιμότητα για διασυνδέσεις κέντρων δεδομένων. Επιτρέπουν υψηλότερο εύρος ζώνης θύρας, πυκνότητα και δυνατότητα διαμόρφωσης με χαμηλό κόστος και μειωμένη απαίτηση ενέργειας στα κέντρα δεδομένων.

Χαρακτηριστικά

  • Υποστηρίζει IBTA InfiniBand HDR
  • Ρυθμός δεδομένων έως 200 Gb/s
  • Διαμόρφωση PAM4 4x 50Gb/s
  • Προγραμματιζόμενο πλάτος εξόδου Rx και προέμφαση
  • Θύρα QSFP56 συμβατή με SFF-8665
  • Μονό τροφοδοτικό 3,3V
  • Διαρροή ισχύος 4,35 W (τύπος, κάθε άκρο, με επαναχρονισμό)
  • Ποσοστό σφάλματος bit (BER) καλύτερο από 1E-15 με συστήματα Mellanox
  • Μήκος έως 100 μέτρα
  • Ζεστή πρίζα
  • Συμβατό με RoHS
  • Διασύνδεση διαχείρισης IC συμβατή με SFF-8636

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτό το Mellanox MFS1S00-H015E, επισκεφτείτε τον ιστότοπο της Mellanox:
https://network.nvidia.com/related-docs/prod_cables/PB_MFS1S00-HxxxE_200Gbps_QSFP56_AOC.pdf

 

Αυτό το MFS1S00-H015E είναι 100% γνήσιο προϊόν Mellanox. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Mellanox. Και το Καλώδιο ενεργής ίνας Mellanox MFS1S00-H015E, IB HDR, έως 200Gb/s, QSFP56, LSZH, μαύρο pulltab, 15m είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question