€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Καλώδιο διαχωριστή ενεργών ινών Mellanox MFS1S50-H015E, IB HDR, 200Gb/s έως 2x100Gb/s, QSFP56 έως 2xQSFP56, LSZH, 15m

  • Μάρκα: Mellanox
  • Αριθμός εξαρτήματος: MFS1S50-H015E
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

1,915.73€

Καλώδιο διαχωριστή ενεργών ινών Mellanox MFS1S50-H015E, IB HDR, 200Gb/s έως 2x100Gb/s, QSFP56 έως 2xQSFP56, LSZH, 15m

Καλώδιο διαχωριστή ενεργών ινών Mellanox MFS1S50-H015E, IB HDR, 200Gb/s έως 2x100Gb/s, QSFP56 έως 2xQSFP56, LSZH, 15m

Το Mellanox MFS1S50-HxxxE είναι ένα QSFP56 VCSEL (Vertical Cavity Surface-Emitting Laser), οικονομικά αποδοτικό 200Gb/s έως 2 x 100Gb/s ενεργό οπτικό καλώδιο διαχωρισμού (AOC) σχεδιασμένο για χρήση σε 200Gbgh/s Infinit HBgh/s ) συστήματα.

Το καλώδιο MFS1S50-HxxxE είναι συμβατό με το SFF-8665 για την πρίζα QSFP56. Παρέχει συνδεσιμότητα μεταξύ μονάδων συστήματος με υποδοχή 200 Gb/s στη μία πλευρά και δύο ξεχωριστές υποδοχές 100 Gb/s στην άλλη πλευρά, όπως διακόπτη και δύο διακομιστές. Το καλώδιο συνδέει σήματα δεδομένων από καθένα από τα 4 ζεύγη MMF (Fiber πολλαπλών λειτουργιών) στο μεμονωμένο άκρο QSFP56 με το διπλό ζεύγος καθενός από τα άκρα πολλαπλών θυρών QSFP56. Κάθε άκρο QSFP56 του καλωδίου περιλαμβάνει μια EEPROM που παρέχει πληροφορίες παρακολούθησης προϊόντος και κατάστασης, οι οποίες μπορούν να διαβαστούν από το κεντρικό σύστημα.

Οι αυστηρές δοκιμές παραγωγής διασφαλίζουν την καλύτερη εμπειρία εγκατάστασης εκτός συσκευασίας, απόδοση και ανθεκτικότητα. 

Οι μοναδικές λύσεις καλωδίων ενεργών ινών της Mellanox παρέχουν αποδοτική συνδεσιμότητα για διασυνδέσεις κέντρων δεδομένων. Επιτρέπουν υψηλότερο εύρος ζώνης θύρας, πυκνότητα και δυνατότητα διαμόρφωσης με χαμηλό κόστος και μειωμένη απαίτηση ενέργειας στα κέντρα δεδομένων.

Χαρακτηριστικά

  • Υποστηρίζει IBTA InfiniBand HDR
  • Ρυθμός δεδομένων 200Gb/s HDR έως 2x100Gb/s HDR100
  • Διαμόρφωση PAM4 4x 50Gb/s
  • Προγραμματιζόμενο πλάτος εξόδου Rx και προέμφαση
  • Θύρα QSFP56 συμβατή με SFF-8665
  • Μονό τροφοδοτικό 3,3V
  • Διαρροή ισχύος 4,35 W (τύπος, άκρο 200G)
  • Ποσοστό σφάλματος bit (BER) καλύτερο από 1E-15 με συστήματα Mellanox
  • Μήκος έως 30 μέτρα
  • Ζεστή πρίζα
  • Συμβατό με RoHS
  • Διασύνδεση διαχείρισης IC συμβατή με SFF-8636

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτό το Mellanox MFS1S50-H015E, επισκεφθείτε τον ιστότοπο της Mellanox:
https://network.nvidia.com/related-docs/prod_cables/PB_MFS1S50-HxxxE_200Gbps_QSFP56_to_2x100OCF5

 

Αυτό το MFS1S50-H015E είναι 100% γνήσιο προϊόν Mellanox. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Mellanox. Και το Καλώδιο διαχωριστή ενεργών ινών Mellanox MFS1S50-H015E, IB HDR, 200Gb/s έως 2x100Gb/s, QSFP56 έως 2xQSFP56, LSZH, 15m είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question