€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Μονάδα πομποδέκτη Mellanox LinkX MMA2L20-AR SFP28 25GBase-LR, LC, έως 6,2 μίλια, 1310 nm

  • Μάρκα: Mellanox
  • Αριθμός εξαρτήματος: MMA2L20-AR
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

336.42€

Μονάδα πομποδέκτη Mellanox LinkX MMA2L20-AR SFP28 25GBase-LR, LC, έως 6,2 μίλια, 1310 nm
Οπτικός πομποδέκτης NVIDIA MMA2L20-AR 25GbE SFP28 LC-LC 1310nm LR έως 10km

Οπτικός πομποδέκτης 25 GbE SFP28 LR

Η μονάδα πομποδέκτη NVIDIA Networking MMA2L20-AR 25Gb/s έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές οπτικής επικοινωνίας και είναι συμβατή με 25GBASE-LR του προτύπου IEEE 802.3cc. Το κεντρικό μήκος κύματος είναι 1310 nm. Ο πομπός υψηλής απόδοσης και ο δέκτης PIN υψηλής ευαισθησίας παρέχουν ανώτερη απόδοση για εφαρμογές Ethernet 25 Gb με ζεύξεις έως και 10 km και συμβατό με την οπτική διεπαφή με IEEE802.3cc.

Το προϊόν έχει σχεδιαστεί με συντελεστή μορφής, οπτική/ηλεκτρική σύνδεση και ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή σύμφωνα με το SFP28 Multi-Source Agreement (MSA).

Καλύτερες στιγμές
  • Συντελεστής φόρμας MSA SFP28 με δυνατότητα σύνδεσης με θερμή σύνδεση
  • Συμβατό με IEEE 802.3cc 25GBASE-LR
  • Συμβατό με SFF-8402
  • Έως και 10 χλμ. για το G.652 SMF
  • Μονό τροφοδοτικό +3,3V
  • Θερμοκρασία θήκης λειτουργίας 0-70oC
  • Πομπός: 25Gb/s DFB (1310nm)
  • Δέκτης: PIN 25 Gb/s
  • Ηλεκτρική σειριακή διεπαφή 28G (CEI-28G-VSR)
  • Μέγιστη κατανάλωση ισχύος 1,0W
  • Δοχείο LC διπλής όψης
  • Συμβατό με RoHS
  • Λειτουργίες DDM συμβατές με SFF-8472
  • Εφαρμογές:
    • Σύνδεσμοι Ethernet 25GBASE-LR
    • Τηλεπικοινωνιακές συνδέσεις 25G από την πλευρά του πελάτη

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτήν τη μονάδα πομποδέκτη Mellanox LinkX MMA2L20-AR SFP28, επισκεφτείτε τον ιστότοπο της NVIDIA:
https://store.nvidia.com/en-us/networking/store/product/MMA2L20-AR/NVIDIAMMA2L20AROpticalTransceiver25GbESFP28LCLCLR/

 

Αυτό το MMA2L20-AR είναι 100% γνήσιο προϊόν Mellanox. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Mellanox. Και το Μονάδα πομποδέκτη Mellanox LinkX MMA2L20-AR SFP28 25GBase-LR, LC, έως 6,2 μίλια, 1310 nm είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question