€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Intel X520 10GbE Dual SFP+ SR Ethernet Converged Network Adapter

  • Μάρκα: Intel
  • Αριθμός εξαρτήματος: X520-SR2
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

228.95€

X520-SR2 - Γνήσιος προσαρμογέας δικτύου Intel X520 10GbE Dual SFP+ SR Converged Network, E10G42BFSR
Intel® Ethernet Server Adapters X520 Dual- and Single-Port 10 Gigabit SFP+ Server Adapters Ethernet Server παρέχουν απόλυτη ευελιξία και επεκτασιμότητα σε εικονικά και ενοποιημένα περιβάλλοντα αποθήκευσης.

Η οικογένεια προσαρμογέων διακομιστή Intel® Ethernet της Intel X520 με συνδεσιμότητα SFP+ είναι οι πιο ευέλικτοι και επεκτάσιμοι προσαρμογείς Ethernet για τα σημερινά απαιτητικά περιβάλλοντα κέντρων δεδομένων. Τα δίκτυα κέντρων δεδομένων ωθούνται στα όριά τους. Οι κλιμακούμενες αναπτύξεις διακομιστών με επεξεργαστές πολλαπλών πυρήνων και απαιτητικές εφαρμογές όπως υπολογιστές υψηλής απόδοσης (HPC), συμπλέγματα βάσεων δεδομένων και βίντεο κατ' απαίτηση οδηγούν την ανάγκη για συνδέσεις 10 Gigabit. Οι πελάτες απαιτούν ευέλικτες και επεκτάσιμες λύσεις I/O για να ανταποκριθούν στις αυστηρές απαιτήσεις εκτέλεσης κρίσιμων για την αποστολή εφαρμογών σε εικονικά και ενοποιημένα περιβάλλοντα αποθήκευσης. Τροφοδοτείται από τον ελεγκτή δικτύου 10 GbE τρίτης γενιάς της Intel, τον ελεγκτή Ethernet Intel® Ethernet 82599 10 Gigabit,

Είδη πρώτης ανάγκης
  • P/N προϊόντος: X520-SR2
  • Συλλογή προϊόντων: Προσαρμογείς δικτύου 500 Series (έως 10 GbE)
  • Ημερομηνία κυκλοφορίας: Q3'09
  • Κάθετο τμήμα: Διακομιστής
  • Μέσο καλωδίου: Fiber
  • Τύπος καλωδίωσης: MMF έως 300m
  • Ύψος βραχίονα: Χαμηλό προφίλ και πλήρες ύψος
  • Κωδικός παραγγελίας προϊόντος: E10G42BFSR

Προδιαγραφές Δικτύωσης
  • Διαμόρφωση θύρας: Διπλή
  • Ρυθμός δεδομένων ανά θύρα: 10/1GbE
  • Intel® Virtualization Technology for Connectivity (VT-c): Ναι
  • Ταχύτητα & Πλάτος υποδοχής: 5,0 GT/s, x8 Lane
  • Ελεγκτής: Intel® 82599 Ελεγκτής Ethernet 10 Gigabit

Προδιαγραφές πακέτου
  • Τύπος διεπαφής συστήματος: PCIe v2.0 (5,0 GT/s)

Intel® Virtualization Technology για συνδεσιμότητα
  • On-chip QoS και Διαχείριση Κυκλοφορίας: Ναι
  • Ευέλικτη Διαμέριση θυρών: Ναι
  • Ουρές συσκευών εικονικής μηχανής (VMDq): Ναι
  • PCI-SIG* SR-IOV Δυνατότητα: Ναι

Προηγμένες Τεχνολογίες
  • iWARP/RDMA: Όχι
  • Intel® Data Direct I/O Technology: Ναι
  • Έξυπνες εκφορτώσεις: Ναι
  • Αποθήκευση μέσω Ethernet: iSCSI, FCoE, NFS

Για περισσότερες προδιαγραφές του X520-SR2, επισκεφτείτε τον ιστότοπο της Intel παρακάτω.
https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/39774/intel-ethernet-converged-network-adapter-x520sr2/specifications.html

 

Αυτό το X520-SR2 είναι 100% γνήσιο προϊόν Intel. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Intel. Και το Intel X520 10GbE Dual SFP+ SR Ethernet Converged Network Adapter είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question