€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Brocade XBR-000439 32G FC LWL 10km SFP+ Optical Transceiver, 8-pack 57-1000486-01

  • Μάρκα: Brocade
  • Αριθμός εξαρτήματος: XBR-000439
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

13,550.25€

Brocade XBR-000439 32G FC LWL 10km SFP+ Optical Transceiver, 8-pack 57-1000486-01

Brocade XBR-000439 32G FC LWL 10km SFP+ Optical Transceiver, 8-pack 57-1000486-01

Αυτή η μονάδα πομποδέκτη Brocade 57-1000486-01 32GBase-LW υποστηρίζει απόσταση έως και 10km μέσω ίνας απλής λειτουργίας (SMF) χρησιμοποιώντας μήκος κύματος 1310nm μέσω υποδοχής LC. Υπάρχει επίσης υποστήριξη ψηφιακής οπτικής παρακολούθησης (DOM) που επιτρέπει την παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο των παραμέτρων του πομποδέκτη οπτικών ινών. Υπάρχουν δύο αριθμοί παραγγελίας: XBR-000438 και XBR-000439. Το XBR-000438 έχει 1pc 57-1000486-01 ενώ το XBR-000439 έχει 8 τμχ 57-1000486-01 στη συσκευασία.

Προδιαγραφές

  • Αριθμός μοντέλου: 57-1000486-01
  • MPN: XBR-000439
  • Επωνυμία: Brocade
  • Form Factor: SFP+
  • Μέγιστος ρυθμός δεδομένων: 32 Gbps
  • Μέγιστη απόσταση: 10 χλμ
  • Μήκος κύματος: 1310 nm
  • Διεπαφή: LC Duplex
  • Τύπος καλωδίου: SMF
  • Υποστήριξη DOM: Ναι
  • Εύρος θερμοκρασίας: 0 έως 70°C (32 έως 158°F)
  • Πρότυπα Συμμόρφωσης: Συμβατό με MSA

 

Αυτό το XBR-000439 είναι 100% γνήσιο προϊόν Brocade. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Brocade. Και το Brocade XBR-000439 32G FC LWL 10km SFP+ Optical Transceiver, 8-pack 57-1000486-01 είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question