€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Dell 407-BBOR Networking, πομποδέκτης, SFP, υποδοχή 1000BASE-SX

  • Μάρκα: Dell
  • Αριθμός εξαρτήματος: 407-BBOR
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

112.14€

Dell 407-BBOR Networking, πομποδέκτης, SFP, υποδοχή 1000BASE-SX
Ο πομποδέκτης Dell™ SFP παρέχει συνδεσιμότητα οπτικών ινών για να επεκτείνει την εμβέλεια του δικτύου σας. Αυτός ο πομποδέκτης με δυνατότητα θερμής σύνδεσης με αποτύπωμα SFP (Small Form Factor Pluggable) διαθέτει υποδοχή Duplex LC. Ο πομποδέκτης Dell networking 1000BASE SFP παρέχει συνδεσιμότητα 1000BASE έως 500 m.

Επιπλέον, παρέχει μια μοναδική βελτιωμένη διεπαφή ψηφιακής διαγνωστικής παρακολούθησης, η οποία επιτρέπει σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση σε παραμέτρους λειτουργίας της συσκευής, όπως θερμοκρασία πομποδέκτη, ρεύμα πόλωσης λέιζερ, μεταδιδόμενη οπτική ισχύς, ληφθείσα οπτική ισχύς και τάση τροφοδοσίας πομποδέκτη.

Προδιαγραφές
  • Μέρος Κατασκευαστή: 63GGJ
  • Εξάρτημα Dell: 407-BBOR
  • Κωδικός Παραγγελίας: 407-Bbor
  • Τύπος συσκευής: Μονάδα πομποδέκτη SFP (mini-GBIC).
  • Form Factor: Plug-in module
  • Τεχνολογία συνδεσιμότητας: Ενσύρματη
  • Τύπος καλωδίωσης: 1000Base-SX
  • Πρωτόκολλο σύνδεσης δεδομένων: GigE
  • Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων: 1 Gbps
  • Μήκος οπτικού κύματος: 850 nm
  • Μέγιστη απόσταση μεταφοράς: 1800 πόδια
  • Διεπαφές: 1 x Ethernet 1000Base-SX

Συμβατότητα
Σχεδιασμένο για
  • Dell Force10 MXL blade, S4810 High-Performance, S4820T, S50 High Performance Data Center Switch, S55, S60, Z9000, Z9500
  • Dell Force10 ExaScale E-Series E1200i, E600i
  • Dell Networking C1048P, C7004, C7008, C9010, N2024, N2024P, N2048, N2048P, N3024, N3024F, N3024P, N3048, N3048P, N403024, N40304F, N4036-4, N4 S4810-ON, S5000, S6000, S6000- ON, S6010-ON, X1008, X1008P, X1018, X1018P, X4012
  • Dell PowerConnect 2824, 2848, 3524, 3524P, 3548, 3548P, 5524, 5524P, 5548, 5548P, 6224, 6224F, 6224P, 6224P, 6224P, 6248P, 6248P, P, 7048, 7048P, 7048R, 7048RA, 8024F, M8024, M8024-k
  • Dell PowerEdge FX2, VRTX, VRTX M520, VRTX M620
  • Dell EMC Networking N3132PX-ON, S4048-ON, X1026, X1026P, X1052, X1052P

 

Αυτό το 407-BBOR είναι 100% γνήσιο προϊόν Dell. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Dell. Και το Dell 407-BBOR Networking, πομποδέκτης, SFP, υποδοχή 1000BASE-SX είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question