€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Dell 407-BBZV Networking, πομποδέκτης, SFP+, LC, LR, 10G, CUS

  • Μάρκα: Dell
  • Αριθμός εξαρτήματος: 407-BBZV
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

224.28€

Dell 407-BBZV Networking, πομποδέκτης, SFP+, LC, LR, 10G, CUS
Ο πομποδέκτης Dell™ Networking παρέχει συνδεσιμότητα οπτικών ινών για να επεκτείνει την εμβέλεια του δικτύου σας. Αυτός ο πομποδέκτης θερμής σύνδεσης με αποτύπωμα SFP (Small Form Factor Pluggable) διαθέτει υποδοχή διπλής όψης LC.

Επιπλέον, παρέχει μια μοναδική βελτιωμένη διεπαφή ψηφιακής διαγνωστικής παρακολούθησης, η οποία επιτρέπει σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση σε παραμέτρους λειτουργίας της συσκευής, όπως θερμοκρασία πομποδέκτη, ρεύμα πόλωσης λέιζερ, μεταδιδόμενη οπτική ισχύς, ληφθείσα οπτική ισχύς και τάση τροφοδοσίας πομποδέκτη.
Ο πομποδέκτης Dell™ Networking παρέχει συνδεσιμότητα οπτικών ινών για να επεκτείνει την εμβέλεια του δικτύου σας. Αυτός ο πομποδέκτης θερμής σύνδεσης με αποτύπωμα SFP (Small Form Factor Pluggable) διαθέτει υποδοχή διπλής όψης LC.

Επιπλέον, παρέχει μια μοναδική βελτιωμένη διεπαφή ψηφιακής διαγνωστικής παρακολούθησης, η οποία επιτρέπει σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση σε παραμέτρους λειτουργίας της συσκευής, όπως θερμοκρασία πομποδέκτη, ρεύμα πόλωσης λέιζερ, μεταδιδόμενη οπτική ισχύς, ληφθείσα οπτική ισχύς και τάση τροφοδοσίας πομποδέκτη.

Προδιαγραφές
  • Κατασκευαστής Μέρος #: JCFJD
  • Dell Part #: 407-BBZV
  • Τύπος συσκευής: Μονάδα πομποδέκτη SFP+
  • Form Factor: Plug-in module
  • Τεχνολογία συνδεσιμότητας: Ενσύρματη
  • Τύπος καλωδίωσης: 10GBase-LR
  • Πρωτόκολλο σύνδεσης δεδομένων: 10 GigE
  • Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων: 10 Gbps
  • Μήκος οπτικού κύματος: 1310 nm
  • Μέγιστη απόσταση μεταφοράς: 10 χλμ
  • Διεπαφές: 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC x 2

Συμβατότητα
Αυτό το 407-BBZV είναι συμβατό με τα ακόλουθα συστήματα:
  • PowerEdge R630
  • PowerEdge R730
  • PowerEdge R430
  • PowerEdge R530
  • PowerEdge T430
  • PowerEdge R640
  • PowerEdge R740
  • PowerEdge R940
  • PowerEdge R740XD
  • PowerEdge C6420
  • PowerEdge R440
  • PowerEdge T640
  • PowerEdge T440
  • PowerEdge FC640
  • PowerEdge M640
  • PowerEdge M640 VRTX
  • PowerEdge R540
  • PowerEdge C4140
  • PowerEdge R6415
  • PowerEdge R7415
  • PowerEdge R7425
  • PowerEdge R840
  • PowerEdge R940xa
  • PowerEdge R240
  • PowerEdge R340
  • PowerEdge R740xd2
  • PowerEdge T340
  • PowerEdge T140
  • PowerEdge XR2
  • PowerVault NX440

 

Αυτό το 407-BBZV είναι 100% γνήσιο προϊόν Dell. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Dell. Και το Dell 407-BBZV Networking, πομποδέκτης, SFP+, LC, LR, 10G, CUS είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question