€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

HPE BLADESYSTEM C-CLASS 10GB SFP+ SR TRANSCEIVER, 455885-001, 456096-001

  • Μάρκα: HPE
  • Αριθμός εξαρτήματος: 455883-B21
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

61.68€

HPE BLADESYSTEM C-CLASS 10GB SFP+ SR TRANSCEIVER, 455885-001, 456096-001

HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21 455885-001

Χαρακτηριστικά

  • παράγοντας μορφής SFP+
  • Ταχύτητα μετάδοσης Ethernet 10G
  • Μεταδόσεις 400 μέτρων σε καλώδιο πολλαπλών λειτουργιών OM4
  • Μεταδόσεις 300 μέτρων σε καλώδιο πολλαπλών λειτουργιών OM3
  • Μήκος κύματος 850 nm
  • Ρυθμός μετάδοσης Ethernet 10 Gb με συντελεστή μορφής SFP+
  • Οι μεταδόσεις είναι έως 300 μέτρα σε MMF (SR), έως 220 μέτρα MMF (LRM) και 10 χλμ σε SMF (LR)
  • Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας <0,8W για SR, <1W για LRM και LR
  • Υποδοχή διπλής όψης LC

Προδιαγραφές

  • Τύπος συνδετήρα: LC
  • Θύρες: 1 θύρα LC 10-GbE (IEEE 802.3ae Type 10Gbase-SR) Duplex: μόνο πλήρης
  • Τύπος καλωδίου: 62,5/125  μ m ή 50/125  μ m (πυρήνας/επένδυση) διάμετρος, διαβαθμισμένος δείκτης, χαμηλή περιεκτικότητα σε μέταλλο, πολυτροπική οπτική ίνα, συμμορφούμενο με ITU-T G.651 και ISO/IEC793-2Type A1b ή A1a , αντίστοιχα
  • Τύπος ινών: Multi Mode
  • Μέγιστη απόσταση: 2-26m με καλώδιο πολλαπλών λειτουργιών 62,5  μ m @ 160 MHz*km 2-33m με καλώδιο πολλαπλών λειτουργιών 62,5  μ m @ 200 MHz*km 2-66m με καλώδιο πολλαπλών λειτουργιών 50 ?m @ 400 MHz 2-8*2m με  μ m καλώδιο πολλαπλών λειτουργιών @ 500 MHz*km 2-300 m με καλώδιο πολλαπλών λειτουργιών 50  μ m @ 2000 MHz*km
  • Μήκος κύματος: 850 nm
  • Παράγοντας μορφής πομποδέκτη: SFP+
  • Διαφοροποιητής προϊόντος (μακρύ): 32 GB DDR4-2133 διπλής κατάταξης Το LRDIMM είναι το βασικό SKU για εταιρικούς πελάτες
  • Λεπτομερής περιγραφή προϊόντος: Πομποδέκτης HPE 10 Gb SFP+ SR για HPE BladeSystem c-class
  • Βάρος (αυτοκρατορικό): 0,04 λίβρες (0,02 κιλά)
  • Διαστάσεις προϊόντος (αυτοκρατορικό): 2,19(d) x 0,54(w) x 0,47(h) in. (5,57 x 1,38 x 1,19 cm)

 

Αυτό το 455883-B21 είναι 100% γνήσιο προϊόν HPE. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας HPE. Και το HPE BLADESYSTEM C-CLASS 10GB SFP+ SR TRANSCEIVER, 455885-001, 456096-001 είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question