€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

HPE BLADESYSTEM C-CLASS 10GB SFP+ LR TRANSCEIVER, 455888-001

  • Μάρκα: HPE
  • Αριθμός εξαρτήματος: 455886-B21
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

118.68€

HPE BLADESYSTEM C-CLASS 10GB SFP+ LR TRANSCEIVER, 455888-001

HPE BLADESYSTEM C-CLASS 10GB SFP+ LR TRANSCEIVER, 455888-001


Χαρακτηριστικά

  • παράγοντας μορφής SFP+
  • Ταχύτητα μετάδοσης Ethernet 10G
  • Μεταδόσεις 400 μέτρων σε καλώδιο πολλαπλών λειτουργιών OM4
  • Μεταδόσεις 300 μέτρων σε καλώδιο πολλαπλών λειτουργιών OM3
  • Μήκος κύματος 850 nm
  • Ρυθμός μετάδοσης Ethernet 10 Gb με συντελεστή μορφής SFP+
  • Οι μεταδόσεις είναι έως 300 μέτρα σε MMF (SR), έως 220 μέτρα MMF (LRM) και 10 χλμ σε SMF (LR)
  • Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας <0,8W για SR, <1W για LRM και LR
  • Υποδοχή διπλής όψης LC


Προδιαγραφές

  • Τύπος συνδετήρα: LC
  • Θύρες: 1 θύρα LC 10-GbE (IEEE 802.3ae Type 10Gbase-LR) Duplex: μόνο πλήρης
  • Τύπος καλωδίου: Χαμηλή περιεκτικότητα σε μέταλλο, μονής λειτουργίας οπτικών ινών, συμμορφούμενο με ITU-T G.652 και ISO/IEC 793-2 Type B1
  • Τύπος ινών: Single Mode
  • Μέγιστη απόσταση: 2m-10km με καλώδιο μονής λειτουργίας 9/125?m
  • Μήκος κύματος: 1310 nm
  • Παράγοντας μορφής πομποδέκτη: SFP+
  • Product Differentiator (μακρύ): 8 GB DDR4-2400 single rank RDIMM προσφέρει την επιλογή μνήμης διακομιστή εισόδου για μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις
  • Λεπτομερής περιγραφή προϊόντος: Πομποδέκτης HPE 10 Gb SFP+ LR για HPE BladeSystem c-class
  • Βάρος (αυτοκρατορικό): 0,04 λίβρες (0,02 κιλά)
  • Διαστάσεις προϊόντος (αυτοκρατορικό): 2,19(d) x 0,54(w) x 0,47(h) in. (5,57 x 1,38 x 1,19 cm)

 

Αυτό το 455886-B21 είναι 100% γνήσιο προϊόν HPE. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας HPE. Και το HPE BLADESYSTEM C-CLASS 10GB SFP+ LR TRANSCEIVER, 455888-001 είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question