€ EUR
Gr Gr
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο!

Μονάδα οπτικού πομποδέκτη Mellanox MMA1U00-WS 400G QSFP-DD SR8 PAM4 850nm 100m MTP/MPO OM3 FEC

  • Μάρκα: Mellanox
  • Αριθμός εξαρτήματος: MMA1U00-WS
  • Συνθήκη: Εργοστασιακά Νέο Σφραγισμένο
  • Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
  • Πλοία: Συνήθως εντός 2 εργάσιμων ημερών
  • Εγγύηση: 3 χρόνια

934.50€

Μονάδα οπτικού πομποδέκτη Mellanox MMA1U00-WS 400G QSFP-DD SR8 PAM4 850nm 100m MTP/MPO OM3 FEC

Μονάδα οπτικού πομποδέκτη Mellanox MMA1U00-WS 400G QSFP-DD SR8 PAM4 850nm 100m MTP/MPO OM3 FEC

Προδιαγραφές

  • Μάρκα: Mellanox
  • Αριθμός ανταλλακτικού: MMA1U00-WS
  • Form Factor: QSFP-DD
  • Μέγιστος ρυθμός δεδομένων: 425 Gbps
  • Μήκος κύματος: 850 nm
  • Μέγιστη Απόσταση: 70m στο OM3/100m στο OM4
  • Μορφή διαμόρφωσης
  • PAM4: Απαιτείται κεντρικός υπολογιστής: FEC
  • Υποδοχή: MTP/MPO-16
  • Τροφοδοσία τάσης: 3,3V
  • Τύπος καλωδίου: MMF
  • Υποστήριξη DDM: Ναι
  • Τύπος πομπού: 850nm VCSEL
  • Τύπος δέκτη: PIN
  • Ισχύς TX: -6,5~+4,0dBm
  • Ευαισθησία δέκτη: < -7,9dBm
  • Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 έως 70°C (32 έως 158°F)
  • Μέγιστη ισχύς: < 12W
  • Πρωτόκολλα: QSFP-DD MSA, IEEE 802.3bs
  • Εφαρμογή: 400G Ethernet, Data Center Interconnect, Infiniband Interconnects

 

Αυτό το MMA1U00-WS είναι 100% γνήσιο προϊόν Mellanox. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τις συσκευές σας Mellanox. Και το Μονάδα οπτικού πομποδέκτη Mellanox MMA1U00-WS 400G QSFP-DD SR8 PAM4 850nm 100m MTP/MPO OM3 FEC είναι καινούργιο στο εργοστάσιο με αρχική συσκευασία. Αγοράστε το τώρα και απολαύστε αγορά χωρίς κίνδυνο με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο από το GenuineModules.com

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προϊόν.

Γράψτε μια κριτική
Σημείωση: HTML δεν είναι μεταφρασμένο!
    Κακό           Καλό

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question